V nabídce střešní tašky a doplňky KM BETA. Nákup střešních tašek KM BETA u více prodejců dle výběru nejbližšího místa dodání v rámci jedné objednávky.

Střešní tašky KM BETABetonové střešní tašky KM BETAKM BETA

Betonová střešní krytina KM BETA je moderní střešní krytina, která se vyznačuje elegantním vzhledem a umožňuje rychlé a hospodárné pokrytí.

Společnost KM BETA je největší český výrobce betonové střešní krytiny. Hlavní výhodou betonové krytiny KM BETA je její vysoká pevnost. Proto je možné vyrábět betonové tašky větších rozměrů a tím snížit počet kusů na 1 m2. Díky tomu je pokládka krytiny KM BETA ekonomičtější a je zároveň je dosaženo srovnatelné zatížení střešní konstrukce jako u krytiny pálené. Přesné tvary tašek a široký sortiment doplňků KM BETA usnadňují pokládku krytiny. Beton stárnutím zvyšuje svoji pevnost a tím zajišťuje vysokou životnost krytiny, k čemuž přispívá i nižší nasákavost betonových tašek a tedy i jejich vyšší mrazuvzdornost. V současné době betonová střešní krytina plní spolehlivě svoji funkci na střechách realizovaných před 100 lety.

KM BETA nabízí tyto základní odstíny: cihlově červený, višňový, tmavě hnědý, černý a šedý

Povrchové úpravy betonových tašek KM BETA

  • KM BETA Elegant - dvojitý akrylátový nástřik.
  • KM BETA Briliant - speciální dvojitý nástřik s leskem.
  • KM BETA Standard - probarvený beton bez povrchové úpravy (na poptávku).

Kvalitní povrchové úpravy betonových tašek KM BETA zajišťují jejich dlouhou životnost, rovnoměrnou barevnost v celé ploše a barevnou stálost.

Betonová střešní krytina KM BETA je elegantní a přitom vysoce účelná. Tašky KM BETA jsou vyráběny osvědčenými technologiemi a dosahují prvotřídní kvality.
Výraznou vlastností betonové krytiny KM BETA je její vysoká pevnost. Proto je možné vyrábět tašky větších rozměrů a tím snížit jejich počet na 1 m2. S tím je spojena i nižší cena a srovnatelné zatížení střešní konstrukce jako u krytiny pálené.
Ze zkušeností lze říci, že betonová krytina KM BETA má životnost až 100 let, k čemuž kromě jiného přispívá i vysoká mrazuvzdornost naší krytiny.
Tašky KM BETA se vyrábí v pěti barevných odstínech, a čtyřech povrchových úpravách ze kterých si každý zákazník může vybrat podle svého vkusu či charakteru stavby. KM Beta nabízí tyto odstíny: cihlově červený, višňový, tmavě hnědý, černý a šedý.

Firma KM BETA vznikla v listopadu 1996 a tím navázala na dlouholetou tradici výroby vápenopískových cihel a betonové střešní krytiny na jižní Moravě. Výrobní závod se nachází v blízkosti rozsáhlé lokality vátých křemičitých písků též nazývané Moravská Sahara, která dodnes slouží jako optimální surovinový zdroj pro naši výrobu. Tato lokalita je známá svými velmi kvalitními písky se stejnou zrnitostí a tím je dosaženo velmi vysoké kvality našich výrobků.

Produkty střešních tašek KM BETA

  • Betonová taška KMB BETA
  • Betonová taška KMB HODONKA
  • Betonová taška KMB BOBROVKA


Betonové střešní krytiny - KM BETA

KM BETA - kompletní sortiment v kategoriích: 

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2019 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: