Ventilační turbíny Lomanco

Ventilačné turbíny LomancoDodatečné odvětrání střešního pláště nebo podkrovních prostor můžeme docílit pomocí ventilačních turbín Lomanco. Ventilační turbíny Lomanco zajišťují svým aktivním pohybem rovnoměrný oplach střešního pláště, který v letním období sníží jeho teplotu a zabrání jeho poškození slinováním, vyboulením, strhaním apod. V zimním období plynulý vzdušný oplach střešního pláště zabezpečí jeho rovnoměrnou teplotu a zabrání tvorbě ledových hrázi a tím nerovnoměrnému extrémnímu zatížení střechy ledem a sněhem. V obou obdobích zajistí plynulý odvod vlhkosti a tím zabrání vzniku hniloby a plísní, které zkracují životnost celé střechy.

  • Ventilační turbíny Lomanco slouží k odvětrání ventilačních šachet (stupaček), které kompletně odvětrávají koupelny, WC, digestoře aj v panelových a jiných domech.  Nahradí stávající elektrické ventilátory - vysoké úspory zabezpečí nízké pořizovací náklady a nulové provozní náklady (odpadá elektroinstalace, poruchy a opravy, revize ap.).
  • Výměna turbín za tzv samotížné hlavice zajistí skutečný tah v stupačce a znemožní prolínání pachů v jednotlivých bytech stupačky.
  • Pořizovací náklady jsou zhruba do roka umořeny úsporami provozních nákladů stávajících zařízení.

Ventilačné turbíny

Ventilační turbínu Lomanco, která pracuje bez motorického pohonu a plně využívá energii vzduchu. Při odvětrání šachet panelových domů využívá přirozené proudění vzduchu, kde teplota venkovního vzduchu je nižší než teplota v interiéru a současně přirozený tah v šachtě způsoben rozdílem měrných hmotností vzduchu a výškou šachty. Ventilační turbína Lomanco zajišťuje plynulý odtah šachet, zamezuje zpětný tah a tím prolínání pachů z jednotlivých bytů.

Každá střecha vyžaduje kvalitní vzdušný oplach. Vlhký vzduch vzniklý nepříznivými povětrnostními podmínkami se nesmí ve střešním systému usadit a zkondenzovat. Ventilační turbíny Lomanco zajistí aktivní, průběžné a trvalé odvětrání. Ventilační turbíny Lomanco se buď používají preventivně, nebo až v případě problémů, kdy již ale může být pozdě. Především plechové střechy trpí na kondenzaci. A právě ventilační turbíny Lomanco pak mohou být jejich řešením.Ventilační turbíny - Ventilační turbíny Lomanco

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2019 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: