Motorová jednotka FAKRO ZWS12

Motorová jednotka pro pohon střešních oken FAKRO. Motorová jednotka FAKRO ZWS12 - napájecí napětí 15V DC.

Motorová jednotka FAKRO ZWS12 FAKRO
Výrobce: FAKRO
Varianta: ZWS12
Balení: 1 ks
Dostupnost: Skladem
Termín dodání: 3 - 10 dnů
Způsob platby: Hotově při dodání zboží
Dodací podmínky Zadejte poptávku
Chcete se zeptat? 606 6_33 331
zvolený rozměr / varianta sleva běžná cena bez DPH prodejní bez DPH prodejní s DHP
ZWS12 30 % 5 980,00 Kč / ks 4 186,00 Kč / ks 5 065,06 Kč / ks
Při nákupu ušetříte za 1 ks 2 170,74
KOUPIT: ks  

Motorová jednotka ZWS12 pro ovládání střešních oken FAKROFAKRO - střešní okna

Motorická jednotka otevírání střešních oken FAKRO Motorová jednotka pro pohon oken, napájecí napětí 15V DC (k výrobku je nutno dokoupit ovladač a napájecí zdroj).

Pro střešní okna montovaná ve výškách a mimo dosah uživatele, nabízí FAKRO moderní systém elektrického ovládání. Jednotlivé prvky a jejich vzájemná propojení mohou, v závislosti na přání klienta, zabezpečovat různé funkce ovládání okny a doplňků. Firma FAKRO nabízí svým zákazníkům širokou nabídku elektricky ovládaných doplňků pro střešní okna. V závislosti na volbě klienta mohou být osazeny vnější rolety, vnitřní rolety a žaluzie. Systémy dálkového ovládání mohou spolupracovat s čidly deště, větru nebo kouře.

Systém umožňuje pootevření okna FAKRO umístěného mimo dosah zákazníka a za účelem větrání prostor. Pro tento účel je do okna namontována motorová jednotka ZC230 pro přímé napojení na el. rozvody 230V. Součástí je rovněž nástěnný vypínač, který můžeme umístit libovolně na stěně pokoje.

Systém umožňuje otevření a zavření jednoho okna pomoci přiloženého nástěnného ovladače. Zapojení systému vyžaduje přivedení napájení 230 V k nástěnnému ovládači pomoci 2-žílového kabelu (2 x 1,5 mm2), a následně z ovládače 3-žílovým kabelem (3 x 0,75 mm2) do motorové jednotky ZC230. Délky jednotlivých kabelu se určují dle přání klienta na umístění ovladače. Způsob montáže motorové jednotky na okně včetně schématu elektrického zapojení se nachází v přibalovém návodu. Ovládač ZMS je připraven k montáži na standardní elektrickou krabicí. Jeden ovládač může obsluhovat současně až 20 motorových jednotek a tudíž otvírat a zavírat několik oken najednou.

Ceník půdních schodů FAKRO stáhnout
Prohlášení o shodě - střešní okna FAKRO stáhnout

Osobní odběr: Ve zvolené oblasti není možný osobní odběr


Dopravné FAKRO

Dodání střešních oken, lemování, světlovodů, půdních schodů FAKRO zásilkovou službou v rámci celé České republiky na adresu zákazníka. Dopravné střešních oken včetně lemování v rámci jedné zásilky.

Při nákupu nad 39 000,- Kč - dopravné zdarma.


Počet odebraného zboží

 

Výše poplatku

Paušální dopravné
 242 ,- Kč/za kus


Ceny dopravného včetně DPH


Dopravné je realizováno dovozcem střešních oken FAKRO do České republiky.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2018 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: