• Zboží není dostupné ve zvolené oblasti.

Střešní okno ROTO WDT R68A H WD E RotoTronic

Dřevěné kyvné střešní okno na elektrický pohon ROTO WDT R68 se zateplovacím blokem WD. Dvojité bezpečnostní tvrzené a izolační dvojsklo ROTO...8A.

Střešní okno ROTO WDT R68A H WD E RotoTronic ROTO
Výrobce: ROTO stavební elementy s.r.o.

Na tato okna Vám zpracujeme cenovou nabídku dle Vaší poptávky ( poptávkový formulář naleznete v Kontaktu )

Střešní okno na elektrický pohon ROTO Designo R68A H WD EROTO - okna RotoTronic

ROTO WDT R48 - ROTOTRONIC

Elektricky ovládané dřevěné kyvné střešní okno ROTO řady DESIGNO R6. Zasklení ROTO blue line Plus - dvojité bezpečnostní a tepelně izolační zasklení. Vnější sklo tvrzené / vnitřní bezpečnostní lepené, samočistící povrch, snížení intenzity přehřívání, vyšší akustické parametry. Koeficient Uskla= 1,0 W/m2K, Uokna= 1,2 W/m2K. Střešní okno ROTO Designo WDT R68A H WD E se zateplovacím blokem a hliníkovým oplechováním.

Charakteristika střešního okna ROTO WDT R68A H WD E ROTOTRONIC

Systém RotoTronic dodá Vaší střeše inteligenci. Střešní okna s integrovaným pohonem a ovládáním splňují i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu moderního bydlení. Řešení, které stačí pouze zapojit do zásuvky, obsahuje všechny potřebné komponenty k automatickému otevírání a zavírání okna - přesně podle zásady „plug & play". Okno je už také připraveno na použití nejrůznějšího příslušenství. RotoTronic – život může být tak jednoduchý.

Ovládání střešních oken ROTO RotoTronic

  • Elektrické rádiové (EF) – ovládání pomocí dálkového ovladače - Jednoduché ovládání je u systému RotoTronic samozřejmostí. Největší pohodlí nabízí varianta elektrického rádiového ovládání. Rádiový přijímač je už zabudován do ovládání okna, okno a příslušenství se pak ovládají pomocí pětikanálového ručního dálkového ovladače, který není součástí dodávky. Elektrické rádiové ovládání RotoTronic je připraveno během několika málo minut: zástrčka napájecího kabelu se zapojí do zásuvky, nastaví se dálkový ovladač – a je to!
  • Elektrické ovládání (E) – pomocí vypínače - Ve snaze vyhovět zákazníkům, kteří často požadují ovládání pomocí vypínače, nabízíme také klasickou variantu elektrického ovládání s kabelem. Používá se úplně běžný vypínač, případně vypínač dodávaný společností Roto, který je třeba objednat samostatně. Sada pro uvedení této varianty ovládání do provozu je ale součástí dodávky.

Přehled výhod střešních oken ROTO RotoTronic

  • skrytý motorový pohon
  • řídící jednotka pro připojení venkovního a vnitřního příslušenství
  • rozvod kabelů pro vnitřní příslušenství připraven už ve výrobě
  • zabudovaný bezdrátový přijímač pro ovládání tří zařízení (varianta EF)
  • napájení ze sítě s připraveným kabelem a zástrčkou
  • dešťový senzor - automatické zavírání při dešti
  • rám více zapuštěný do střechy
  • možnost výběru ze zasklení dvojsklem i trojsklem

Střešní okna ROTO Designo řady R6 jsou standardně dodávána v hliníkovém oplechování (Antracit Metalic - R703). Na objednávku je možné dodat střešní okna ROTO WDF R6 s oplechováním v přírodní mědi, předvětralém titanzinku nebo barev škály RAL.

Provedení E – okno ovládáno stěnovým přepínačem (nutno zakoupit zvlášť), provedení EF (s příplatkem 1500 Kč bez DPH) - okno ovládáno dálkovým ovladačem, zabudovaný rádiový přijímač.

Ceník a katalog střešních oken ROTO - 2018/19 stáhnout
Montážní návod - elektrické kyvné střešní okno ROTOTRONIC WDT 438 stáhnout
 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2018 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: