Tekutá hydroizolace HYDROSTOP

Bitumenová hydrozizolační stěrka HYDROSTOP je tekutá lepenka pro exteriér a interiér. Jednokompaktní hydroizolační hmota ředitelná vodou. Mrazuvzdorná a trvale elastická. Tekutá hydroizolace HYDROSTOP obsahuje sysntetická vlákna.

Tekutá hydroizolace HYDROSTOP GUTTA
Výrobce: Gutta ČR Praha spol. s r.o.
Varianta: černá - 3 kg  
Balení: 3 kg
Dostupnost: Skladem
Termín dodání: Do 3 dnů
Způsob platby: Hotově při dodání zboží
Dodací podmínky Zadejte poptávku

Dodávky přímo výrobcem GUTTA ČR - Praha spol. s r.o.

zvolený rozměr / varianta sleva běžná cena bez DPH prodejní bez DPH prodejní s DHP
černá - 3 kg 13 % 87,88 Kč / kg 76,46 Kč / kg 92,51 Kč / kg
Balení 3 kg (balení) 263,64 Kč 229,37 277,53 Kč
Při nákupu ušetříte za 1 kg 13,82
KOUPIT: balení  

Ceník nabízených variant pro Tekutá hydroizolace HYDROSTOP

nabízené rozměry / varianty sleva běžná cena bez DPH prodejní bez DPH prodejní s DHP
černá - 3 kg 13 % 87,88 Kč / kg 76,46 Kč / kg 92,51 Kč / kg
černá - 10 kg 13 % 78,35 Kč / kg 68,16 Kč / kg 82,48 Kč / kg
černá - 30 kg 13 % 74,10 Kč / kg 64,47 Kč / kg 78,01 Kč / kg

Tekutá hydroizolační lepenka HYDROSTOP

HydrostopBitumenová hydrozizolační stěrka HYDROSTOP pro exteriér a interiér. Jednokompaktní hydroizolační hmota ředitelná vodou. Mrazuvzdorná a trvale elastická. Obsahuje sysntetická vlákna tvořící nosnou vložku. Syntetická vlákna vytvářejí ve směsi výztužnou zpevňující nosnou vložku. Nanesením této hmoty na podklad a po jejím vyschnutí se vytvoří pevný hydroizolační kompozitní povlak, který nahrazuje běžně používané hydroizolační pásy. Na tekutou lepenku HYDROSTOP je možno nanášet běžné disperzní barvy a většinu syntetických nátěrových hmot .

Spotřeba 2-3 Kg/m2

Charakteristika hydroizolační lepenky

Tekutá hydroizolace HYDROSTOP má velmi dobré technicko-fyzikální vlastnosti: přilnavost k podkladu, pevnost v tahu, pružnost, vodotěsnost, odolnost proti povětrnostním vlivům, odolnost proti mrazu, odolnost proti stárnutí ve vodě a teple. Při aplikaci vytváří jednolitou hmotu bez nebezpečí nedokonalých spojů. Při postupném nanášení více vrstev dojde k jejich homogennímu spojení. Po zatvrdnutí lze po hydroizolaci chodit.

Technologické postupy při aplikacích HYDROSTOPU na různé povrchy

  • Hydroizolace na kontrukce svislé a vodorovné - Podklad pro provedení svislé a vodorovné izolace (náhrada těžkých lepenek) musí být pevný, na povrchu bezprašný. Provedeme celoplošnou penetraci a po zaschnutí stěrkujeme vrstvu 3 mm. Po zaschnutí vizuálně zkontrolujeme kvalitu povrchu. Jestliže se objeví nedokonale izolovaná místa, opravíme je přestěrkováním (nové vrstvy se homogenně spojí s předchozími). Po vyschnutí HYDROSTOPU se provede betonáž vodorovné plochy, nebo zahrnutí materiálu ke kolmé stěně stavby.
  • Izolace podzemních konstrukcí - Provede se podobně jako v bodě A. Základovou desku izolujeme celoplošně. Po ukončení vyzdívky stěny omítneme. Po vyzrání a očištění penetrujeme kolmé i vodorovné plochy a stěrkujeme jako v bodě A. Při přechodu z jedné fasádní formy na druhou není třeba rohy zaoblovat.
  • Hydroizolace balkónů a teras - Při izolaci balkónů a teras postupujeme stejně jako v bodě A. Zde je však nutné stěrku v rohu vytáhnout min. 10 cm na kolmou stěnu. HYDROSTOP umožňuje opravu balkónů a teras bez bourání původního podkladu. Při opravě se plocha očistí (případně se odstraní vydrolený beton), opláchne vodou a penetruje (viz odstavec příprava podkladu). Po zaschnutí stěrkujeme 3 mm vrstvu a to i na kolmé stěny do výšky min. 10 cm. Na zaschlou vrstvu HYDROSTOPU můžeme flexibilním lepidlem přímo lepit dlažbu a obklady. Obdobně postupujeme při izolaci koupelen a sprchových koutů.
  • Lepení polystyrenu - Na podkladovou plochu nejprve provedeme penetraci. Po zaschnutí naneseme pouze na jednu lepenou plochu HYDROSTOP ve vrstvě cca 2 mm a zafixujeme polystyrén v požadované poloze.

Ceník GUTTA 2017 stáhnout

Osobní odběr: Ve zvolené oblasti není možný osobní odběr


Dopravné produktů Gutta

Dodání produktů Gutta zásilkovou službou v rámci celé České republiky na adresu zákazníka.

Při spojeném nákupu zboží expedovaného ze skladu 117 je účtována pouze jedna doprava.


Počet odebraného zboží

 

Výše poplatku

Kusová zásilka
 200,- Kč
Těžká doprava
 590,- Kč

                                                                                     
Ceny dopravného včetně DPH

Zvláštní sazba dopravného tzv těžká doprava ve výši 590,- platí pro OSB desky, asfaltové pásy, střešní šindel, polykarbonátové desky, plexiskla, plastová skla.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2019 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: