Podstřešní fólie Jutafol DTB 150

Podstřešní nízkoparopropustná fólie Jutafol DTB 150 pro větrané střechy. Fólie Jutafol DTB 150 částečně odvádí vodní páry z konstrukce ven, chrání tepelnou izolaci před zafoukaným deštěm.

Podstřešní fólie Jutafol DTB 150 Jutafol
Výrobce: JUTA, a.s.
Varianta: 1,5 x 50 m
Balení: 75 m2
Dostupnost: Skladem
Termín dodání: Do 3 dnů
Způsob platby: Hotově při dodání zboží
Dodací podmínky Zadejte poptávku
Chcete se zeptat? 774 4_44 222

Střešní fólie Jutafol D 140 dodáváme pouze na celá balení (role) 75 m2.

zvolený rozměr / varianta sleva běžná cena bez DPH prodejní bez DPH prodejní s DHP
1,5 x 50 m 46 % 35,00 Kč / m2 18,90 Kč / m2 22,87 Kč / m2
Balení 75 m2 (role) 2 625,00 Kč 1 417,50 1 715,18 Kč
Při nákupu ušetříte za 1 m2 19,48
KOUPIT: role  

Pojistná fólie Jutafol DTB 150 Special pro větrané střechy

Podstřešní fólie Jutafol DTB 150

Fólie JUTAFOL DTB částečně odvádí vodní páry z konstrukce ven, chrání tepelnou izolaci před zafoukaným deštěm a sněhem při extrémním počasí. Spodní vrstva z netkané textilie umožňuje částečnou absorpci v případě zvýšeného výskytu kondenzace vodních par na vnitřní straně fólie. Fólii JUTAFOL DTB lze použít jako doplňkovou hydroizolaci pro tříplášťové konstrukce šikmých střech na bednění. JUTAFOL DTB lze použít i přímo pod přibíjenou střešní krytinu bez kontralatí (vláknocementové šablony, kanadská šindel...). Vždy je ale nutné zajistit pod bedněním nebo pod fólií funkční ventilační mezeru. Fólie JUTAFOL DTB zajišťuje dobrou vodotěsnost při dešti, a to pro třídu a stupeň těsnosti PHI 2C. Minimální sklon střechy je 17°.

Střešní fólie řady Jutafol D jsou nabízeny v rolích o šířce 1,5 m a délce 50 bm. a to ve dvou variantách:

Použití fólie Jutafol DTB 150

Materiál je čtyřvrstvý,určený zejména pro šikmé větrané bedněné střechy.

JUTAFOL DTB 150 se pokládá na pevný, rovný, čistý a suchý podklad. Pokládá se horizontálně netkanou textilií směrem do vnitřního prostoru objektu,buď přímo na krokve nebo na bednění tak, aby nevznikly žádné faldy nebo sklady. Montáž začíná u okapu a postupně se pokládají další pásy směrem k hřebeni. Přesah pásů horizontální i vertikální je min. 10 cm ( je závislý na sklonu střechy, čím nižší sklon tím větší přesah). Překrytí doporučujeme u nižších sklonů spojit oboustranně lepící páskou Jutafol SP 1. Lepící pásky na bázi PVC se nesmí používat. JUTAFOL DTB 150 se připevňuje sponkami mechanické sešívačky nebo nekorodujícími hřeby s plochou hlavou. Vzdálenost mezi krokvemi nesmí být větší než 1,4 m. Fólie se ke krokvím zajistí kontralatěmi o tloušťce min. 40 mm. Prostor mezi fólií a střešními latěmi umožňuje odtok vody po fólii a odvětrání vlhkosti z konstrukce. Zároveň je pro odvětrání vlhkosti nutná i spodní ventilační mezera. Laťování pro střešní krytinu se připevní ke kontralatím. Při použití JUTAFOLU DTB 150 přímo na bednění je nutné mezi bedněním a tepelnou izolací vytvořit ventilační mezeru výšky 3 - 6 cm a zároveň zajistit vstup vzduchu u okapu a výstup v hřebeni střechy, potom může být střešní krytina položena přímo na fólii bez použití latí a kontralatí (např. asfaltový šindel). Způsob chemické impregnace dřevěných konstrukcí NAD i POD fólií musí být proveden tak, aby nemohlo dojít k chemickému poškození fólie. Montáž lze provést až po úplném zaschnutí nátěru. Pozor na vypracování detailů. Je nutné odstranit veškeré překážky, které by bránily odtoku vody po fólii. Zakrytí fólie střešní krytinou doporučujeme provést co nejdříve.

Spojovací a lepící program JUTA stáhnout
Aplikační manuál střešních fólií JUTA stáhnout
Katalogový list podstřešní fólie JUTAFOL D 110, D 140 stáhnout
Prohlášení o shodě - střešní fólie JUTAFOL stáhnout

Osobní odběr: Ve zvolené oblasti není možný osobní odběr


Dopravné střešních fólií

Dodání střešních fólií a doplňků zásilkovou službou v rámci celé České republiky na adresu zákazníka. Platí pro ucelenou objednávku zboží ze skladu 102.

Počet odebraného zboží

 

Výše poplatku

1 - 3 role (75 - 225 m2) 
 145,- Kč
4 a více rolí (300 m2 a více) 200,- Kč
Lepící a těsnící program *
 145,- Kč

 * Při spojeném nákupu střešních fólií a lepícího programu je účtován pouze jeden tarif dopravy.

                                                                                           
Ceny dopravného včetně DPH

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2018 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: