Asfaltový pás ELASTEK 40 Firestop

Asfaltový nehořlavý pás ELASTEK 40 Firestop je vyroben z SBS modifikovaného asfaltu jako nehořlavá hydroizolace. Retardéry hoření v asfaltovém pásu ELASTEK 40 Firestop výrazně omezují šíření plamene. Nosná vložka asfaltového pásu ELASTEK 40 Firestop je polyesterová rohož plošné hmotnosti 190 g/m2 v podélném směru vyztužená skleněnými vlákny.

Asfaltový pás ELASTEK 40 Firestop ELASTEK
Výrobce: DEKTRADE a.s.
Varianta: balení - 7,5 m2
Balení: 7,5 m2
Dostupnost: Na objednávku
Způsob platby: Proforma fakturou
Dodací podmínky Zadejte poptávku

Asfaltové pásy ELASTEK nabízí prodejce v současné době pouze v Brně.

zvolený rozměr / varianta sleva běžná cena bez DPH prodejní bez DPH prodejní s DHP
balení - 7,5 m2 0 % 203,00 Kč / m2 203,00 Kč / m2 245,63 Kč / m2
Balení 7.5 m2 (role) 1 522,50 Kč 1 522,50 1 842,23 Kč
Při nákupu ušetříte za 1 m2 0,00
Dočasně VYPRODÁNO

Zadat nezávaznou poptávku

Firma:
Jméno: Příjmení: Titul:
Obec: Telefon: E-mail:
Poptávám:

Informace, které nám poskytnete, uložíme. Tyto informace použijeme jedině k tomu, abychom odpověděli na Vaše dotazy a mohli splnit Váš požadavek na seznámení se zbožím. Více se o ochraně osobních údajů v souvislosti s vyplněním kontaktního formuláře dočtete zde.

Nehořlavý hydroizolační asfaltový pás ELASTEK 40 Firestop

Pás ELASTEK 40 Firestop je vyroben z SBS modifikovaného asfaltu. Retardéry hoření v asfaltovém pásu ELASTEK 40 Firestop výrazně omezují šíření plamene. Nosná vložka je polyesterová rohož plošné hmotnosti 190 g/m2 v podélném směru vyztužená skleněnými vlákny. Podélné vyztužení výrazně zlepšuje rozměrovou stabilitu pásu. Na horním povrchu je pás opatřen břidličným ochranným posypem. Na spodním povrchu je opatřen separační PE fólií.

Nehořlavý pás ELASTEK 40 Firestop je určený do hydroizolací střech v požárně nebezpečném prostoru ze dvou asfaltových pásů jako vrchní pás. Na první asfaltový pás v hydroizolační vrstvě se celoplošně natavuje.

Asfaltový pás ELASTEK 40 Firestop je určený do hydroizolací střech v požárně nebezpečném prostoru ze dvou asfaltových pásů jako vrchní pás. Na první asfaltový pás v hydroizolační vrstvě se celoplošně natavuje.

V požárně nebezpečném prostoru lze ELASTEK 40 Firestop použít na tepelnou izolaci z minerálních vláken, ze samozhášivého pěnového polystyrenu v tloušťkách 100-400 mm a z PIR v tloušťkách 60-240 mm.
Mimo požárně nebezpečný prostor lze zaměňovat a na sebe napojovat pásy ELASTEK 40 Firestop a ELASTEK 40 (50) SPECIAL DEKOR, příp. ELASTEK 40 COMBI.

Technologie provádění hydroizolace z pásu ELASTEK 40 Firestop je shodná s technologií ostatních asfaltových pásů řady ELASTEK. Provádění hydroizolace z asfaltových pásů řady ELASTEK je podrobně popsáno v příručce ASFALTOVÉ PÁSY DEKTRADE – Návod k použití.

 Elastek 40 Firestop  Elastek 40 Firestop

Povrchová úprava pásu ELASTEK 40 Firestop

ELASTEK 40 Firestop se vyrábí s ochranným břidličným posypem, který chrání asfaltovou hmotu proti účinkům UV záření a snižuje povrchovou teplotu.

Skladování asfaltového pásu ELASTEK 40 Firestop

Role pásu ELASTEK 40 Firestop se musí skladovat ve svislé poloze a musí být chráněny před dlouhodobým působením povětrnosti a UV záření.

Záruka na výrobek ELASTEK 40 Firestop

Výrobce poskytuje desetiletou záruku na vodotěsnost, za předpokladu, že výrobek byl správně zabudován do konstrukce (viz příručka ASFALTOVÉ PÁSY DEKTRADE – Návod k použití).

Certifikát ISO 9001

Kvalita hydroizolačních pásů ELASTEK 40 Firestop je trvale sledována a certifi kována systémem ISO 9001.

Technický list - ELASTEK FIRE STOP stáhnout

Osobní odběr: Ve zvolené oblasti není možný osobní odběr


Dopravné zajišťujeme:

 osobní odběr objednané zboží si můžete odebrat v našem smluvním skladu v Brně.


- smluvní dopravné na místo určení - cena dopravy je závislá na množství objednaného zboží a vzdálenosti od expedičního skladu

1. Vývoz z expedičních skladů - nepaletové množství - dopravné 22,- Kč / 1 km (bez DPH)
2. Vývoz z expedičních skladů - paletové množství - dopravné 30,- Kč / 1 km (bez DPH)

V případě poptávky dopravného na hydroizolace prosím uveďte do poznámky.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2018 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: