Hydroizolace ploché střechy

Hydroizolace ploché střechy hydroizolačními fóliemi AKLORPLAN

U ploché střechy se rozlišují povlakové a skládané hydroizolační krytiny - hydroizolační PVC fólie. Pro hydroizolace plochých střech se užívají povlakové hydroizolace - vytvářejí na povrchu chráněné konstrukce vodotěsný hydroizolační povlak.

  • Hydroizolace ALKORPLAN 35176 pro hydroizolace ploché střechy s nosnou vložkou z polyesterové tkaniny je určený k mechanickému kotvení ploché střechy v přesazích.
  • Střešní hydroizolační fólie ALKORPLAN 35177 pro vytváření střešních krytin ploché střechy pod zátěžovou vrstvu ploché střechy dlaždic nebo kačírku, lze použít pro tzv. "zelené střechy".
  • Hydroizolační fólie ALKORPLAN 35170 bez nosné vložky je určený k přitížení jako hydroizolace vegetační a ploché střechy. Dále slouží k opracování některých detailů hydroizolační vrstvy ploché střechy.
  • ALKORPLAN 35179 hydroizolační fólie pro ploché střechy bez nosné vložky ale se syntetickou plstí nakašírovanou na spodním povrchu, určená k lepení na podkladní vrstvy polyuretanovým lepidlem.
  • Protiskluzová PVC fólie pro ploché střechy ALKORPLAN se používá se jako jednovrstvá hydroizolace stabilizovaná k podkladu lepením rozehřátým asfaltem (AOSI 85/25 případně AOSI 110/30).
 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2022 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: