Půdní schody

Schody pro bezpečný výlez na půdu

Základní rozdělení půdních schodů je podle způsobu rozložení žebříku - schody skládací nebo stahovací. Oba způsoby nejsou náročné na prostor při rozložení a složení žebříku. Půdní schody se dále dodávají v různých materiálových provedeních kastlíku, víka i žebříku, a to jako kovové (lehká slitina), dřevěné (borovicové nebo smrkové dřevo) nebo kombinované. Podle nároků na tepelné ztráty je možný výběr zateplených půdních schodů s vysokými tepelně izolačními nároky, případně s vyššími nároky na protipožární odolnost nebo stropní uzávěry. Všechnu typy schodů jsou již kompletně připraveny k montáži.

Skládací a stahovací schody FAKRO

Společnost FAKRO je největším výrobcem dřevěných půdních schodů. Výrobní program zahrnuje třídílné nebo čtyřdílné skládací půdní schody do výšky místnosti 280 a 305 cm, dále stahovací půdní schody a to dřevěné, kovové i kombinované. Půdní schody lze doplnit příslušenstvím.

Skládací půdní schody DOLLE

Skládací půdní schody německého výrobce DOLLE v celodřevěném provedení i pro malé stavební otvory, půdní schody v rozměrech na zakázku, schody pro výšku místnosti až do 332 cm či protipožární poklopy s odolností do 45 minut.

Stahovací schody JaP - český výrobek

Stahovací schody JaP patří k nejoblíbenějším schodům s kovovým žebříkem na trhu. Společnost nabízí široký výběr provedení schodů v jednoduchém provedení s dřevotřískovým víkem, extra zateplené nebo půdní schody s plechovým sendvičovým víkem s tepelným izolantem a protipožární vložkou.

Ceník - půdní schodyVíce o půdních schodech

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: