OMAN Polar

Půdní schody a výlezy OMAN Polar

OMAN PolarVeškeré výrobky OMAN Polar mají nejlepší tepelné vlastnosti - zateplené víko tloušťky 86 mm, nízký součinitel průniku tepla Ud, dosahující 0,36 W/m2*K a pevná konstrukce potvrzená pětiletou zárukou. POLAR THERMO-STOP SYSTÉM je široký výběr půdních schodů a podkrovních dvířek. Mnoho možností a nejlepší parametry tepelné izolace jistě uspokojí všechny požadavky.

Pro uspokojení potřeb našich klientů, byly schody POLAR PLUS vybaveny dodatečným párem madel - co velmi usnadňuje vstup do podkroví, pevným dvoubodovým kovovým zámkem, trojitým těsněním a dvěma plynovými pružinami, které napomáhají při otevření a zavření žebříku za účelem zvýšení pohodlí a bezpečí našich klientů.

Konstrukce výrobků z řady POLAR minimalizuje tepelné mosty, které vznikají v důsledku přerušení izolačních řetězců. Výběr energii šetřících výrobků POLAR je investicí, která Vám umožní snížit ztráty ohřátého vzduchu, zlepšit úroveň tepelné izolace a snížit náklady na vytápění domů.

Schody POLAR získaly nejvyšší 4. třídu těsnosti. Potvrzují to důsledně provedené zkoušky v akreditovaném ústavu specializujícím se na výzkum vzduchotěsnosti podle EN 12207.

Výběrem výrobku POLAR s nejlepším součinitelem Ud víka rapidně snížíte náklady za vytápění. Všechny výrobky z řady POLAR mají nejlepší součinitel. Můžete je rozpoznat pomocí zelené ikony Ud.

VÍKO SCHODŮ S IZOLAČNÍMI SCHOPNOSTMI JAKO OKNO S IZOLAČNÍM TROJSKLEM

Rozlišující vlastností 3 a 4 komorových oken je jejich energetická účinnost. Kombinace výrobků z řady POLAR s energeticky úspornými okny jsou perfektní kombinací pro Váš domov.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: