Sádrokartonové profily

Kompletní nabídka sádrokartonových profilů o tloušťce 0,6 - 2,0 mm. Nabídku profilů jsme doplnili o závěsné prvky pro sádrokartonové konstrukce.

Sádrokartonové profily pro snadnou montáž sádrokartonu

Sádrokartonové profily CD a UD používáme k vytváření podkonstrukcí u podhledů, předstěn a podkroví ze sádrokartonu. Sádrokartonové CD profily používáme jako montážní u předsazených stěn, nebo jako nosné a montážní u sádrokartonových podhledů nebo jako sádrokartonové profily pro vytvořění podkonstrukce u podkrovních prostor. Dva CD profily navzájem spojíme spojkou CD profilu, k nosné konstrukci je CD profil přichycen některým ze závěsných prvků. Konec montážního CD profilu bývá obvykle volně zasunut do UD profilu.

Sádrokartonové profily CW a UW používáme k vytváření podkonstrukcí u stěn ze sádrokartonu a volně stojících předstěn. Konec CW profilu bývá obvykle volně zasunut do UW profilu. Kvůli akustickému oddělení nalepíme na spodní stranu krajního (obvodového) CW profilu pěnové samolepící těsnění (tzv. mechovku) a pomocí natloukacích hmoždinek (rozteč hmoždinek max. 80cm) připevníme CW profil ke stávající svislé konstrukci.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2022 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: