Skleníky

Zahradní skleníky a fóliovníky

V nabídce kvalitní zahradní skleníky a foliovníky od výrobců Gutta, LanitPlast a Vitaria z Velké Britanie. Skleníky se nabízejí z výplněmi ze skla, polykarbonátu od 3 mm - 6 mm. Základní konstrukce skleníků jsou obloukové nebo sedlové. Konstrukce z kvalitních hliníkových nebo pozinkovaných profilů.

Zahradní skleník Gutta

Zahradní skleníky z polykarbonátu

Skleníky z polykarbonátu s UV filtrem - nežloutnou, nekřehnou a nepropuští téměř žádné škodlivé záření. Světelná propustnost je velmi vysoká 70-80%. Velice dobře odolávají nepříznivým povětrnostním vlivům, jako je prudký déšť nebo krupobití. Neopomenutelná výhoda je i z hlediska bezpečnosti oproti klasickému sklu, polykarbonát se nijak netříští a proto je vhodnější pokud se poblíž skleníku budou pohybovat malé děti.

Zahradní skleníky ze skla

Skleníky z klasického skla lépe vzdorují sněhu a lépe odolávají silnému větru, tím pádem se lépe hodí do náročnějších klimatických podmínek. Klasické skleníky se skla mají vysokou živostnost, ale není příliš odolné proti mechanickým vlivům (náraz motyčky,..)

Foliovníky

Zahradní skleníiky - foliovníky jsou dnes již méně využívané, z důvodu špatných termo - izolačních podmínek a nízké životnosti.


 

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2021 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: