Montážní polyuretanové pěny v pistoli a sprayi

Polyuretanové montážní pěnyMontážní polyuretanové pěny pro profesionální využití ve stavebnictví i hobby použití pro kutily v domácnosti k vyplnění prasklin, dutin, prostupů stavebních konstrukcí, utěsnění spár nebo k lepení polystyrenu a cihel. Pěny jsou vhodné pro snadnou montáž dveří a oken, Montážní pěny mají rychlé vytvrzení, skvělou přilnavost, odolnost a objemovou stálost. Montážní pěny se dají využít jako zateplení sanitární keramiky, chladírenských zařízení, půdních prostor nebo zvukových izolací.

  • Jednosložkové montážní PU pěny s malou expanzí mají po zaschnutí ucelenou strukturu vysokou pevnost. Pěna má navíc výtečnou přilnavost k omítkám, betonu, dřevu i PVC.
  • Montážní PUR pěna je speciálně vyvinuta pro požadavky maximální výtěžnosti a malé expanze, kvalitní a pravidelné struktury, flexibilním použitím, vysokým útlumem hluku a pohlcováním vibrací.
  • Nízkoexpanzní PUR pěna je vhodná pro vyplňování spár a dutin po rozvodných sítích, zateplení půdních prostor, sanitární keramiky nebo při montáži okenních rámů a dveřních zárubní.

Polyuretanové pěny se dodávají v aplikační pistoli nebo ve variantě spray s trubičkou.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: