CETRIS desky

CETRIS desky

Cementotřísková deska CETRIS je kvalitní deskový materiál určený mimo jiné pro podlahové systémy, půdní vestavby, střešní nadstavby, odvětrané fasády, protipožární aplikace, podhledy a stěny a příčky.

Cementotřískové desky CETRIS nachází uplatnění v montovaných stavbách všeho druhu, jsou vhodné pro technologie suché výstavby, stavby v náročných klimatických podmínkách a všude tam, kde se mohou plně projevit další příznivé vlastnosti tohoto stavebního materiálu.

Vlastnosti CETRIS desek

Cementotřískové desky CETRIS slučují výhodné vlastnosti cementu a dřeva. Jsou lehčí než tradiční cementovláknité desky, jejich pevnost a odolnost proti povětrnostním vlivům, mrazu a plísním je řadí před štěpkocementové.desky.

Složení CETRIS desek

Desky CETRIS jsou složeny z dřevní hmoty, cementu, vody a hydratačních přísad.

Skladování CETRIS desek

Skladování cementotřískových desek CETRIS by mělo být prováděno v krytých, suchých prostorách, aby desky před upevněním do konstrukce nenavlhaly. Při skladování lze podložky s cemetotřískovými deskami CETRIS o stejném půdorysném rozměru ukládat ve více vrstvách na sebe, max. však 5 vrstev. Při manipulaci by měly být cementotřískové desky CETRIS uloženy na podložce. Při jiném uložení se s cementotřískovými deskami manipuluje ve svislé poloze. Rovněž ruční přenášení se provádí ve svislé poloze.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2022 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: