Stavební fólie

Akční zboží v kategoriích:  Střešní fólie a membrányGeotextiliePodlahové fólieFasádní fólieLepící páskyKrycí fólie a plachtyPytle na stavební suťArmovací perlinka

V nabídce stavební fólie pro větrané střechy, vysoce difúzní střešní fólie a membrány, parotěsné fólie - parozábrany. Stavební fólie pro fasády - fasádní mřížky - perlinka, fasádní fólie, stavební fólie pro pozemní stavitelství - geotextilie, profilované - nopové fólie, podlahové fólie. Nákup stavebních fólií u více prodejců dle výběru nejbližšího místa dodání.

Stavební fólie pro střechy Stavební fólie pro fasády
Střešní fólie
 Fasádní textilie - perlinka
 Stavební fólie - geotextilie  Stavební nopové fólie
Geotextilie Stavební profilované (nopové) fólie

Stavební fólie pro střechy, podlahové a fasádní stavební fólie, perlinka, geotextilie

Stavení fólie - střešní fólie JUTADACH

Stavební fólie pro střešní program - střešní fólie

Při správné skladbě zabudování, podstřešní stavební fólie a membrány díky svým vlastnostem zajistí vodotěsnost konstrukce, a to jak během doby montáže střešní krytiny, tak jako pojistná hydroizolační vrstva během celého období funkce střešní krytiny. Dále pak umožňují zabezpečit výstup vodních par do vnějšího prostředí objektu.

Stavební střešní fólie pro větrané střechy jako pojistná hydroizolační vrstva, které se nesmí dotýkat jak tepelné izolace tak i bednění, jinak ztrácí svoji funkci.

Střešní difúzní fólie a membrány pro všechny šikmé střešní konstrukce (větrané, nevětrané, podbité, nepodbité). Vhodná na tepelnou izolaci a bedněné střechy - dotyková (kontaktní).

Stavební parotěsné fólie slouží k ochraně vrstev tepelných izolací, u kterých by pak došlo k podstatnému zvýšení jejich tepelné vodivosti. Dále zabezpečují i větrotěsnost konstrukce a zabraňují úniku tepla. Pro nezbytné spojení a napojení parotěsných fólií jsou dále dodávány spojovací lepící pásky.

Fasádní stavební fólie - fasádní armovací mřížky - perlinka

Perlinka - sklovláknitá armovací fasádní tkanina (mřížka) slouží k vyztužování vnitřních i vnějších omítek, výztužný materiál pro zateplovací fasádní systémy. Vysoce kvalitní sklo-vláknitá armovací mřížka, odolná alkáliím, pro profesionální použití.

Stavební fólie pro pozemní stavitelství - geotextilie

Stavební geotextilie slouží jako separační vrstva zamezující promíchání rozdílných vrstev, chránící hydroizolační vrstvu, popř. další vrstvy stavební konstrukce před nepříznivými vlivy prostředí i provozu, omezují vyplavování částic jedné sypké vrstvy do jiné při průtoku vody, ale nezabraňující pohybu vody. Vrstva geotextilie umožňuje stabilizaci svahu.

Profilované stavební nopové fólie

Profilované (nopové) fólie z vysokohustotního polyetylenu (HDPE) pro použití ve střechách, podlahách, podzemních částech budov a pro vlhké zdivo, včetně doplňkového sortimentu. Stavební fólie mají jednostranné výstupky (nopy), které vytvářejí distanci mezi fólií a konstrukcí, ke které je fólie přiložena.

Podlahové fólie

Zvýšení tepelné účinnosti podlahového topení. Podkladová stavební fólie SUNFLEX REFLEX pro podlahové topení snižuje vyhřívání prostoru pod teplovodním potrubím a odráží tepelné paprsky zpět do obytného prostoru. Tato fólie zlepšuje příčné vedení tepla směrem nahoru a do stran a umožňuje tak dosáhnout rovnoměrné teploty podlahy.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: