Stavební lišty a profily

Hlavní výhody stavebních lišt a profilů

  • Stavební lišty a profily lze použít v místech pohybu stavby a v nespojitelných místech, prevence vzniku problémů.
  • Stavenmí lišty zajišťují ucelené napojení materiálů o různých vlastnostech v okolí oken, parapetů, rohů s tepelně - izolačními a spojovacími systémy nebo omítkou.
  • Dilatace stavby pomocí stavebních profilů a lišt, zamezení vzniku puklin a trhlin omítky.
  • Odvod vody z okenních podhledů (říms), zamezení podtékání vody pod omítku.
  • Lišty pro ochrana a zpevnění rohů.
  • Stavební lišty a profily mají vysokou mechanickou odolnost.
  • Docílení uceleného vzhledu stavby.

Stavební fasádní profily pro zateplovací systémy (ETICS)

Profily se používají jako začišťovací a ukončovací lišty v tepelně izolačních a spojovacích systémech. Celkově prodlužují životnost systémů. Profily se používají jako začišťovací a ukončovací profily v tepelně izolačních a spojovacích systémech. Celkově prodlužují životnost systémů.

Omítkové stavební lišty

Stavební ochranné lišty chrání všechny rohy a hrany před mechanickým poškozením. Lišty jsou oboustranně děrované. Neobsahují kadmium ani olovo, jsou chemicky stabilní a nereagují s omítkou.

Profily a lišty pro sádrokarton

Ukončovací profily s neděrovanými a nestejně dlouhými rameny. Profily se používají při práci se sádrokartonem nebo jako ukončení u nerovnoměrných spojů. Ukončovací profily s neděrovanými a nestejně dlouhými rameny. Profily se používají při práci se sádrokartonem nebo jako ukončení u nerovnoměrných spojů.

Profily obkladové

Obkladové stavební profily slouží k ukončování a dilatacím obkladů a dlažeb. Oboustranná dilatace eliminuje tlaky všemi směry a tím usnadňuje pokládku na velkých plochách. Rozčleňuje větší plochy dlažeb, aby nedocházelo vlivem vlhkosti a změnám teploty k zvednutí nebo popraskání dlažební plochy ve spárách. Plastové dilatační profily lze s úspěchem použít místo kovových dilatací.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2022 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: