Stavební pouzdra

Stavební pouzdraDveřní pouzdra pro posuvné vnitřní dveře jsou stavební konstrukcí, která optimalizuje místo v interiéru, usnadňuje ovládání dveří, šetří prostor a dokáží spojit dva pokoje v jeden bezbariérový interiérový celek. Stavební pouzdra se dodávají ve variantách pro klasické jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře. Další výhodou stavebních pouzder je jednoduchý, plynulý a velmi tichý způsob otevírání posuvných dveří. Pouzdra jsou dodávána v různých šířkách průchodu.

Stavební pouzdra pro posuvné interiérové dveře

Stavební pouzdra fungují na jednoduchém principu - slouží k osazení dveří a tvoří prostor, kam při otevření zajíždí posuvné dveře do stavební příčky, čímž umožňují zasouvání dveří do stěny. Stavební pouzdro navíc chrání dveře před poškozením. Stavební pouzdra tak umožňují elegantní řešení otevírání dveří jako posuvné tam, kde není možno řešit dveře klasickým způsobem. Pouzdra je možné instalovat do zděné nebo sádrokartonové příčky. Stavební pouzdra pro zděné příčky mají drátěnou FeZn mříž pokrytou fasádní perlinkou pro jednoduchou stavební úpravu. Pouzdra pro SDK příčky mají přídavné kapsy pro snadné ukotvení do profilů.

Montáž stavebního pouzdra

Stavební pouzdro pro posuvní dvěře je dodáváno jako komplet s montážním postupem, podle něhož je stavební pouzdro jednoduché složit. Většina dílů je připevněna k samotnému pouzdru - šrouby a další montážní prvky.

Nezapomínejte, že stavební pouzdro nemá nosnou funkci a stavební otvor musíte vždy opatřit horním překladem.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: