Stavební pouzdra JaP

Dveřní stavební pouzdra JaP

Variabilní stavební pouzdra JAPJaP pouzdra, to je moderní a účelný systém pro zasouvání dveří do příčky. Stavební pouzdra českého výrobce JaP v klasické i dvoukřídlé verzi pro zabudování do zděné i SDK příčky. Základní řadou stavebních pouzder je série Standard, Komfort, Unibox a Parallel. Novinkou na českém trhu jsou bezobložková stavební pouzdra JaP EMOTIVE a JaP AKTIVE pro posuvné dveře bez zárubně.

Další novinkou je stavební pouzdro JaP Latente, kde zárubeň je v jedné rovině s obrysem stěny.

Další novinkou firmy JaP je tichý doraz pro stavební pouzdra, který Vám zajistí tiché a plynulé zavření dveří. Velkou výhodou pouzder JAP je jejich velká variabilita, pouzdra se mohou se i uvnitř příčky překrývat či navazovat. Stavební pouzdra JaP jsou navíc bezbariérová a jsou vhodné pro většinu výrobců interiérových dveří v České republice.

Stavební pouzdra JaP se vyznačují navíc snadnou instalací s možností zvolení orientace tak, aby to co nejlépe vyhovovala požadavkům zákazníka.

V nabídce i montážní příslušenství pro stavební pouzdra - tichý doraz, montážní sada a úchyty. U stavebních pouzder JaP je možné zvolit výšku průchodu (1970 a 2100 mm - standard), případně pouzdra na zakázku až do výšky 2700 mm.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: