Asfaltové šindele

Asfaltové šindele pro šikmé střechy

Asfaltový šindel je skládaná střešní krytina s nízkou hmotností. V nabídce je ucelený sortiment zahrnující širokou škálu druhů, tvarů a barev šindelů a modifikovaných střešních tašek. Asfaltové šindele je možné použít pro střešní konstrukce se sklonem již od 18°. Asfaltové šindele a tašky jsou vhodné i  pro obloukové střechy. Výhodou asfaltových šindelů je jejich nižší cena.

Střešní šindele TEGOLA

TEGOLA nabízí nejširší sortiment asfaltových šindelů na trhu. Výrobky TEGOLA, díky technickým vlastnostem a estetické hodnotě, jsou schopny uspokojit nejrůznější architektonické požadavky a současně zaručují odolnost vůči atmosférickým vlivům, dlouhou životnost, minimální nároky na údržby, snadnou a rychlou pokládku, což jsou skutečné hodnoty pro bydlení ve třetím tisíciletí. Šindel TEGOLA vyniká dlouhou životností, estetičností a minimálními nároky na údržbu.

Střešní šindele IKO

Asfaltové šindele vyráběné v Belgii. IKO je celosvětový specialista na šindele a je aktivní ve více jak 40-ti zemích Evropy, Ruska, Afriky a Asie. Výroba a centrála sídlí v belgickém Hamu. Výhodou šindele IKO je to, že nadměrně nezatěžují konstrukci střechy a poměrně snadno se pokládá.

Ceník - pálené střešní tašky TONDACHVíce o asfaltových šindelích

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: