Asfaltový šindel TEGOLA

Akční zboží v kategoriích:  TOP ShingleECO RoofPREMIUM LineMETAL Line

Asfaltové šindele TEGOLA, doplňky a příslušenství

Asfaltové šindele TEGOLA jsou vhodné pro šikmé i ploché střechy. Mohou být použity u novostaveb i u starších budov. Kompletní střešní systém je ověřen a používán na celém světě. Šindel TEGOLA vyniká dlouhou životností, estetičností a minimálními nároky na údržbu.

Firma TEGOLA Bohemia spol. s r.o. působí na českém trhu od roku 1991. Mateřská společnost firma TEGOLA Canadese zaujímá vedoucí postavení v Evropě ve výrobě asfaltových šindelů (podíl na evropském trhu 43%). Každý den vyrobí 80 000 m2 šindelů, což odpovídá přibližně 400 střechám běžných rozměrů; jinými slovy: vyrábí jednu střechu každé 2,5 minuty. Druhý výrobní závod, nacházející se v Davydovu, 80 km od Moskvy, byl uveden do provozu v dubnu roku 2004.

Asfaltové šindele TEGOLA mají keramizovaný posyp, který zajišťuje barevnou stálost a chrání spodní asfaltovou vrstvu před UV zářením. TEGOLA nabízí i měděné střešní šindele - Prestige.  Společnost TEGOLA nabízí kompletní řešení střechy, tj. šindele, difúzní fólie, střešní doplňky, větranou střechu, střešní okna.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: