Betonové střešní krytiny

Akční zboží v kategoriích:  BRAMACBESKKM BETA

Betonové střešní krytiny

Betonová krytina je skládaná střešní krytina, která je vyráběna z vysoce zhutněného kvalitního betonu. V nabídce máme ucelený sortiment betonových krytin BRAMAC a KM BETA, BESK který zahrnuje kvalitní systémové doplňky. Skládaná betonová krytina se snadno pokládá, vyznačuje se vysokou trvanlivostí a odolností vůči povětrnostním vlivům.

Existuje široká škála modelů, barev a povrchových úprav skládané střešní betonové krytiny.

Betonová střešní krytina BRAMAC

Betonová krytina Bramac je skládaná krytina, vyráběná z vysoce zhutněného kvalitního betonu.
Střešní krytina Bramac se snadno pokládá, vyznačuje se vysokou trvanlivostí a odolností vůči povětrnostním vlivům. Skládaná betonová krytina Bramac je k dostání v široké škále modelů, barev a povrchových úprav. Společnost Bramac nabízí na českém trhu nejen tyto vysoce kvalitní tašky, ale i vlastní originální střešní doplňky, důležité pro správnou pokládku tašek a bezchybnou funkci celé střechy. Tašky, doplňky a příslušenství Bramac společně tvoří kompletní střešní systém.

Betonová střešní krytina KM BETA

Betonová střešní krytina KM BETA je moderní střešní krytina, která se vyznačuje elegantním vzhledem a umožňuje rychlé a hospodárné pokrytí. Společnost KM BETA nabízí na českém trhu nejen tyto vysoce kvalitní tašky, ale i vlastní originální střešní doplňky, důležité pro správnou pokládku tašek a bezchybnou funkci celé střechy.

Betonová střešní krytina BESK

Betonová střešní krytina BESK nabízí dva základní typy betonové střešní krytiny: tradiční a osvědčené tašky BESK EXTRA s matnou povrchovou úpravou a špičkovou tašku BESK SUPER s lesklou povrchovou úpravou. Dokonalá ochrana střešní krytiny BESK SUPER v podobě zvýšené tvrdosti a odolnosti povrchu se dá přirovnat k perfektně navoskované karosérii moderního automobilu opatřené navíc tím nejkvalitnějším lakem.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2022 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: