Betonové střešní krytiny

Betonové střešní krytiny BRAMAC, KM BETA, BESK

Betonová střešní taška je skládaná střešní krytina, která je vyráběna z vysoce zhutněného kvalitního betonu. V nabídce ucelený sortiment betonových střešních tašek a doplňků BRAMAC a KM BETA, BESK který zahrnuje kvalitní systémové a betonové doplňky. Skládaná betonová krytina se snadno pokládá, vyznačuje se vysokou trvanlivostí a odolností vůči povětrnostním vlivům.

Existuje široká škála modelů betonových střešních tašek, barev a povrchových úprav skládané střešní betonové krytiny.

Betonové střešní krytiny a systémy BRAMAC

Betonová taška BRAMAC je skládaná krytina, vyráběná z vysoce zhutněného kvalitního betonu. Střešní betonové krytiny BRAMAC se snadno pokládají, vyznačují se vysokou trvanlivostí a odolností vůči povětrnostním vlivům. Skládaná betonová krytina BRAMAC je k dostání v široké škále modelů, barev a povrchových úprav. Společnost BRAMAC nabízí na českém trhu nejen tyto vysoce kvalitní krytiny, ale i vlastní originální střešní doplňky, důležité pro správnou pokládku tašek a bezchybnou funkci celé střechy. Betonové tašky, doplňky a příslušenství BRAMAC společně tvoří kompletní střešní systém.

Betonové střešní krytiny a příslušenství KM BETA

Betonová střešní taška KM BETA je moderní střešní krytina, která se vyznačuje elegantním vzhledem a umožňuje rychlé a hospodárné pokrytí. Společnost KM BETA nabízí na českém trhu nejen tyto vysoce kvalitní betonové tašky, ale i vlastní originální střešní doplňky, důležité pro správnou pokládku krytiny a bezchybnou funkci celé střechy.

Betonové střešní krytiny BESK

Betonová střešní tašky BESK nabízí dva základní typy betonové střešní krytiny: tradiční a osvědčené betonové krytiny BESK EXTRA s matnou povrchovou úpravou a špičkovou betonovou střešní tašku BESK SUPER s lesklou povrchovou úpravou. Dokonalá ochrana betonové střešní tašky BESK SUPER v podobě zvýšené tvrdosti a odolnosti povrchu se dá přirovnat k perfektně navoskované karosérii moderního automobilu opatřené navíc tím nejkvalitnějším lakem.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2020 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: