BRAMAC

Akční zboží v kategoriích:  Střěšní tašky BRAMACStřešní doplňky


Akční ceny střešních tašek BRAMAC formou elektronického tržiště.

V nabídce střešní tašky a doplňky BRAMAC. Nákup střešních tašek BRAMAC je možný u více prodejců dle výběru nejbližšího místa dodání v rámci jedné objednávky.

Střešní tašky BRAMAC

BRAMAC

Střešní tašky BRAMACVlastnosti betonové střešní krytiny BRAMAC

Betonová krytina Bramac je skládaná krytina, vyráběná z vysoce zhutněného kvalitního betonu.

Střešní krytina Bramac se snadno pokládá, vyznačuje se vysokou trvanlivostí a odolností vůči povětrnostním vlivům. Skládaná betonová krytina Bramac je k dostání v široké škále modelů, barev a povrchových úprav. Společnost Bramac nabízí na českém trhu nejen tyto vysoce kvalitní tašky, ale i vlastní originální střešní doplňky, důležité pro správnou pokládku tašek a bezchybnou funkci celé střechy. Tašky, doplňky a příslušenství Bramac společně tvoří kompletní střešní systém.

Inteligentní tašky BRAMAC

Bramac Protector, povrchová úprava s 5násobnou ochranou

- Zvýšená ochrana před zašpiněním
Povrchová úprava Protector chrání dokonce i před neviditelnými agresory, jako jsou průmyslové a automobilové zplodiny nebo kyselé deště.

- Zvýšená ochrana před mechem a řasami
Nežádoucí mechy a řasy mají jen malou šanci se udržet na povrchové úpravě Protector. Ať nám dělají společnost v přírodě a ne na střeše.

- Zvýšená ochrana proti  běžným povětrnostním  vlivům
Nová povrchová úprava je mimořádně odolná vůči mechanickému namáhání otěrem a oděrem, jehož příčinou bývají běžné povětrnostní vlivy: sníh, mráz, vítr nebo déšť.

- Dlouhodobá ochrana původní barevnosti
Povrchová úprava je svým složením neobyčejná. Jen tak se i po letech můžete těšit z původní barvy krytiny.

- Zvýšená ochrana před extrémními vlivy životního prostředí
S extrémními vlivy se setkáváme čím dál častěji. Ani bouřky, kroupy, průtrž mračen či velká horka povrchovou úpravu nenaruší.

Test s aktivním uhlím

Na základě mezinárodně uznávaného testu s aktivním ulím, provedeného nezávislým rakouským institutem, dosáhla krytina s novou povrchovou úpravou Protector skvělých výsledků: na tradiční střešní tašce zůstal povrch znečištěný (viz obr.), oproti tomu na střešní tašce Bramac s novou povrchovou úpravou Protector nejsou vidět téměř žádné zbytky znečištění. Modely s novou povrchovou úpravou Protector jsou lépe chráněny.

Střešní systém BRAMAC


Firma Bramac nabízí na českém trhu nejen vysoce kvalitní tašky, ale i vlastní originální střešní doplňky, důležité pro správnou pokládku tašek a bezchybnou funkci celé střechy. Tašky a doplňky společně tvoří kompletní střešní systém Bramac. A nyní pro vás máme příjemnou novinku: pořídíte-li si kromě tašek i naše doplňky, obdržíte speciální bezkonkurenční záruku 15 let na funkčnost celého střešního systému Bramac, která bude platit souběžně s tradiční 30letou zárukou na tašky. Získáte klid a jistotu, že vám střecha bude sloužit dlouhá léta bez jakýchkoli problémů a dalších investic.

ZÁRUKY BRAMAC


Pořídíte-li si kromě tašek Bramac i Bramac doplňky, obdržíte speciální bezkonkurenční záruku 15 let na funkčnost celého střešního systému Bramac, která bude platit souběžně s tradiční 30letou zárukou na tašky. Získáte klid a jistotu, že vám střecha Bramac bude sloužit dlouhá léta bez jakýchkoli problémů a dalších investic.

Střecha BRAMAC. Slouží skutečně déle.

Historie potvrzuje, že betonové tašky lze bez problémů používat déle než 100 let. Již při výrobě kvalita materiálu převyšuje nejen normou stanovené hodnoty, ale také hodnoty jiných materiálů. Na rozdíl od nich se v průběhu doby užívání pevnost betonu ještě zvyšuje. Přitom použití betonových tašek neznamená větší zatížení střechy. Váha je srovnatelná s taškami z pálené hlíny.

Střecha BRAMAC. Potěší každé oko.

Ze  široké nabídky modelů, barev a povrchových úprav si vybere každý zákazník. Nabízíme jak tradiční modely tašek, tak modely odpovídající nejnovějším architektonickým trendům v rozličných barvách a několika typech povrchových úprav.

Střecha BRAMAC. Potvrzená jistota.

Příslušnost k celosvětovému koncernu nám umožňuje přístup k nejmodernějším technologiím, které zajišťují prvotřídní kvalitu výrobků. Střešní tašky společně s doplňky jsou pravidelně testovány v nejmodernějších laboratořích koncernu.

Střecha BRAMAC. Extrémní odolnost.

Kombinace prvotřídní kvality, optimální hmotnosti, tvaru a velikosti zajišťuje vysokou stabilitu i v období extrémních povětrnostních podmínek. Vysoké zhutnění materiálu při výrobě je předpokladem pro minimální nasákavost a tím i nejvyšší mrazuvzdornost. Odolnost vůči extrémnímu větru je dána konstrukcí střechy, použitím doporučených doplňků a optimální hmotností tašek.

Střecha BRAMAC. Bezkonkurenční záruky.

Jako jediný výrobce na trhu poskytuje firma BRAMAC vedle běžné 30leté záruky na kvalitu materiálu také nadstandardní 15letou záruku na funkčnost střešního systému, která uživateli zajišťuje po celou dobu trvání záruky klidný spánek.

Střecha BRAMAC - Kompletní řešení

Ke každému modelu střešních tašek nabízíme kompletní program originálních střešních doplňků pro vyřešení každého detailu střechy. Ucelenou nabídku doplňují okapové a solární systémy. Jako jediný BRAMAC nabízí kompletní střechu z jedné ruky.

Střecha BRAMAC. Stojí méně, než byste čekali.

Střecha BRAMAC nabízí vynikající poměr ceny a kvality. Nechte si od nás připravit nabídku a budete příjemně překvapeni. 

Střecha BRAMAC. Vstřícnost k zákazníkům.

Při vývoji nových modelů, povrchových úprav a doplňků reagujeme na nové potřeby a zvyšující se požadavky zákazníků. V každém okamžiku vašeho rozhodování je vám k dispozici tým odborníků. Mezi naše služby patří také bezplatný návrh celé střechy, okapového a solárního systému.

Střecha BRAMAC. Šetří životní prostředí.

Ekologický aspekt výroby stále nabývá na významu. Tašky Bramac se vyznačují nízkou spotřebou energie při výrobě. Současně se jedná o jeden z mála plně recyklovatelných materiálů. Volba střechy BRAMAC může být vaším příspěvkem ke zlepšení životního prostředí, které můžete ještě umocnit využitím solárního systému.

Značka Bramac se za dobu svého působení v České republice stala symbolem kvality a jistoty. Prodaných 60 milionů m2 potvrzuje stabilní vedoucí postavení na českém trhu. Každým dnem přibývají spokojení zákazníci, kteří svěřili bezpečí svého domova značce Bramac.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2022 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: