KM BETA

Akční zboží v kategoriích:  Střešní tašky KM BETAStřešní doplňky


Akční ceny střešních tašek KM BETA formou elektronického tržiště.

V nabídce střešní tašky a doplňky KM BETA. Nákup střešních tašek KM BETA je možný u více prodejců dle výběru nejbližšího místa dodání v rámci jedné objednávky.

Střešní tašky KM BETA

KM BETA

Střešní tašky KM BETABetonová střešní krytina KM BETA

Betonová střešní krytina KM BETA je moderní střešní krytina, která se vyznačuje elegantním vzhledem a umožňuje rychlé a hospodárné pokrytí.

Společnost KM BETA je největší český výrobce betonové střešní krytiny. Hlavní výhodou betonové krytiny KM BETA je její vysoká pevnost. Proto je možné vyrábět tašky větších rozměrů a tím snížit počet kusů na 1 m2. Díky tomu je pokládka krytiny KM BETA ekonomičtější a je zároveň je dosaženo srovnatelné zatížení střešní konstrukce jako u krytiny pálené. Přesné tvary tašek a široký sortiment doplňků KM BETA usnadňují pokládku krytiny. Beton stárnutím zvyšuje svoji pevnost a tím zajišťuje vysokou životnost krytiny, k čemuž přispívá i nižší nasákavost betonových tašek a tedy i jejich vyšší mrazuvzdornost. V současné době betonová střešní krytina plní spolehlivě svoji funkci na střechách realizovaných před 100 lety.

KM BETA nabízí tyto základní odstíny: cihlově červený, višňový, tmavě hnědý, černý a šedý

Povrchové úpravy tašek KM BETA:

- Elegant - dvojitý akrylátový nástřik
- Briliant - speciální dvojitý nástřik s leskem
- Standard - probarvený beton bez povrchové úpravy (na poptávku)

Kvalitní povrchové úpravy tašek zajišťují jejich dlouhou životnost, rovnoměrnou barevnost v celé ploše a barevnou stálost.

Betonová střešní krytina KM Beta je elegantní a přitom vysoce účelná. Tašky KM Beta jsou vyráběny osvědčenými technologiemi a dosahují prvotřídní kvality. O tom svědčí vzrůstající zájem realizačních firem, projektantů i koncových uživatelů o naše výrobky, který nás pasuje do role jednoho z největších výrobců krytiny v ČR vůbec.
Výraznou vlastností betonové krytiny je její vysoká pevnost. Proto je možné vyrábět tašky větších rozměrů a tím snížit jejich počet na 1 m2. S tím je spojena i nižší cena a srovnatelné zatížení střešní konstrukce jako u krytiny pálené.
Ze zkušeností lze říci, že betonová krytina KM Beta má životnost až 100 let, k čemuž kromě jiného přispívá i vysoká mrazuvzdornost naší krytiny.
Tašky se vyrábí v pěti barevných odstínech, a čtyřech povrchových úpravách ze kterých si každý zákazník může vybrat podle svého vkusu či charakteru stavby. KM Beta nabízí tyto odstíny: cihlově červený, višňový, tmavě hnědý, černý a šedý.

Firma vznikla v listopadu 1996 a tím navázala na dlouholetou tradici výroby vápenopískových cihel a betonové střešní krytiny na jižní Moravě. Výrobní závod se nachází v blízkosti rozsáhlé lokality vátých křemičitých písků též nazývané Moravská Sahara, která dodnes slouží jako optimální surovinový zdroj pro naši výrobu. Tato lokalita je známá svými velmi kvalitními písky se stejnou zrnitostí a tím je dosaženo velmi vysoké kvality našich výrobků.

Produkty

- Betonová taška KMB BETA
- Betonová taška KMB HODONKA
- Betonová taška KMB BOBROVKA

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2022 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: