Lehké střešní krytiny

Akční zboží v kategoriích:  Vláknocementové krytinyBitumenové střešní krytinyProsvětlovací střešní deskyPlechové střešní krytinyPlastové střešní krytiny

Akční ceny lehkých střešních krytin formou elektronického tržiště.

V nabídce lehké střešní krytiny -  bitumenové střešní krytiny - vlnité bitumenové desky, vláknocementové krytiny, skládané střešní krytiny, vlnité krytiny, plechové střešní krytiny - velkoformátové krytiny, maloformátové krytiny, trapézové plechy, prosvětlovací střešní desky.
Nákup lehkých střešních krytin je možný u více prodejců dle výběru nejbližšího místa dodání v rámci jedné objednávky.

Lehké střešní krytiny jsou dodávány po celé ČR.


Lehké střešní krytiny


Lehké střešní krytiny

Bitumenové - asfaltové střešní krytiny

Lehká vlnitá krytina vhodná pro hospodářské stavby, rekreační objekty i občanskou výstavbu. Majitel ocení užitné vlastnosti, nízkou cenu, velkou krycí plochu s malým prořezem odpadu, zkrátka jak se říká:“ideální kombinace dobré kvality a vynikající ceny!“
Pro svou nízkou hmotnost ideální pro překrytí starých střech a jako funkční řešení pro střechy a obklady stěn na nejrůznějších typech střech.Výroba je na principu dvacetivrstvé laminace s vlákny orientovanými v podélném směru. Neobsahuje azbest ani formaldehyd.

Výhody lehkých vlnitých asfaltových krytin:

- Odolnost vůči různým klimatickým podmínkám
- Maximální pružnost, pevnost a odolnost proti pohybu
- Vhodná pro univerzální aplikace
- Snadná montáž i manipulace

Vláknocementová střešní krytina

Jedná se o skládanou krytinu na bázi cementu armovaného vláknem. Vláknocementová krytina je svou tvarovou a barevnou rozmanitostí a propracovaností detailů vhodná i pro složité architektonické kompozice. Složení krytiny zaručuje její nehořlavost, mrazuvzdornost a odolnost povětrnosti. Nízká hmotnost konstrukce předurčuje vláknocementovou krytinu i pro rekonstrukce, protože není třeba zesilovat krov. Nezatěžuje konstrukci krovu tak, jako např. krytina z pálených nebo betonových tašek. Vláknocementová krytina je propustná pro vodní páru.

Vláknocementová střešní krytina se používá pro střechy obytných i skladových objektů, obklady fasád a štítů. Pro svou nízkou hmotnost je vhodnou volbou při rekonstrukcích. Její elegantní vzhled a vysoká variabilita zaručují, že se střecha Cembrit často využívá při stavbě moderních i tradičních novostaveb.

Plechová střešní krytina

Plechová střešní krytina je určena pro zastřešení obytných, občanských i průmyslových staveb. Je vhodná a funkční u střešních nástaveb panelových domů, rekonstrukcí podkroví nebo u změn ploché střechy na šikmou. Plechovou krytinu lze použít ve všech sněhových oblastech, je však třeba dbát na správný návrh pojistných hydroizolačních opatření a správné množství a umístění sněhových zábran.

Plechová střešní krytina vyniká nízkou hmotností – 5 kg/m2. Je tedy vhodná i pro přestavby a rekonstrukce staveb, kde by v případě těžkých krytin bylo nutné provádět zesílení krovu. Pokládka plechové střešní krytiny je velice rychlá a jednoduchá. Materiál krytiny zaručuje vysokou životnost. Povrch krytiny je nepórovitý, nedochází tedy k ulpívání nečistot na povrchu a následnému růstu mechů a lišejníků. Plechová krytina netrpí působením mrazu. Krytina je určena pro střechy se sklonem od 15°. Použití plechové krytiny na nižších sklonech je možné pouze s pojistnou hydroizolační vrstvou. Takové řešení konzultujte s odborníky.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2022 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: