RÖBEN


V nabídce střešní tašky a doplňky RÖBEN. Nákup střešních tašek RÖBEN u více prodejců dle výběru nejbližšího místa dodání v rámci jedné objednávky.

Střešní tašky RÖBEN

Oroginální pálené střešní tašky RÖBENPálené střešní tašky RÖBEN

Pálené střešní krytiny RÖBEN jsou charakteristické především svým tvarem s obloukovou a rovinnou částí, bezchybným provedením všech detailů, výjimečnou estetickou kvalitou, vynikající zvláště v kombinaci s klinkerovou fasádou a v neposlední řadě také ojedinělými barevnými variacemi.

Velkoformátová taška RÖBEN Monza Plus je zajímavá z mnoha ohledů. Díky speciální výrobní technologii má stabilní a větší formát, což přispívá k rychlejší a snadnější realizaci pokrytí střechy spolu s menší spotřebou dřevěných latí. Větší rozměry krytiny RÖBEN než u standardních tašek zároveň umožňují při spotřebě 9,8 kusů na m2 nižší zatížení střešního krovu (39 kg/m2). Tašky RÖBEN Monza Plus jsou rovněž vysoce odolné proti povětrnostním podmínkám a nečistotám. Taška RÖBEN Monza Plus je dostupná v pěti barevných variantách: měděná engoba, antracitová engoba, černá glazura, kaštanová glazura a glazura černohnědá. Barevné, povrchové úpravy tašek RÖBEN Monza Plus oživí střešní plochu a dosáhne se s nimi harmonického vzhledu celého domu.

Elegantní taška RÖBEN Fläming je taškou původního malého formátu (12.7 ks/m2). Hladké a plynulé zvlnění tašky RÖBEN Fläming vytváří v ploše vysoce efektní harmonický vzor. RÖBEN Fläming je k dostání ve 2 základních barevných odstínech – Rustikální a Podzimní list. Obě provedení dodávají jakémukoliv domu působivý nádech jedinečnosti a krásy. Další barevná provedení tašek RÖBEN Fläming ze dodat dle individuálních potřeb zákazníka.

Keramické tašky RÖBEN

Firma RÖBEN je rodinný koncern vyrábějící keramické stavební materiály již více než 150 let. V nabídce firmy RÖBEN najdete širokou barevnou paletu povrchových úprav engob i glazur.

Pálená tašky RÖBEN se vyrábí pálením čistě přírodních materiálů (hlíny a jílu) a neobsahuje žádné škodlivé příměsi. Keramické tašky RÖBEN  jsou vyráběny nejmodernější technologií, která vyniká zejména pečlivou přípravou a kontrolou suroviny. Po vypálení má střep velice nízkou nasákavost a hladký povrch. Při výrobě tašek RÖBEN se používá moderní energeticky úsporný způsob výpalu, kde tašky RÖBEN projíždějí pecí postavené na pecních vozech bez podpůrných kazet a bez vzájemného kontaktu. Zůstává tak zachována dokonalá povrchová úprava materiálu.

Technologie výroby tašek RÖBEN používá dvojité nanášení povrchových úprav (engoby nebo glazury). Vlivem zvýšené teploty polotovaru po vysušení první nástřik před nanesením druhého částečně vyschne. Konečná úprava tašek RÖBEN je tak perfektně spojitá a rovnoměrná. Glazury RÖBEN navíc obsahují sklovité látky, které se při výpalu taví a vytvářejí tak částečně lesklý nebo vysoce lesklý vzhled. Vypalované povrchové úpravy RÖBEN - engoby a glazury - zaručují vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a přitom zároveň barevnou stálost.

Doplněním střešního systému RÖBEN jsou kompatibilní systémové doplňky v keramickém provedení. Je to několik variant hřebenáčů, větracích tašek, anténových tašek a dalších doplňků. Nabízený systém keramických doplňků RÖBEN umožňuje provedení krásné, trvalé střechy se zvýrazněním estetického provedení architektonických detailů a umožňuje správné a funkční provedení střechy. Všechny keramické prvky Röben jsou v dostupné ve všech odstínech základních tašek.

Barevná řada střešních tašek RÖBEN: měděná, kaštanová, antracitová matná, černá, podzimní list, rustikální, hnědá, černo-hnědá.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2020 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: