RÖBEN

Akční zboží v kategoriích:  Pálené střešní tašky RÖBENHřebenáče RÖBENKeramické doplňky

Akční ceny střešních tašek RÖBEN formou elektronického tržiště.

V nabídce střešní tašky a doplňky RÖBEN. Nákup střešních tašek RÖBEN je možný u více prodejců dle výběru nejbližšího místa dodání v rámci jedné objednávky.

Střešní tašky RÖBEN

Pálené střešní tašky RÖBEN

Střešní tašky RÖBEN

Pálené střešní krytiny RÖBEN jsou charakteristické především svým tvarem s obloukovou a rovinnou částí, bezchybným provedením všech detailů, výjimečnou estetickou kvalitou, vynikající zvláště v kombinaci s klinkerovou fasádou a v neposlední řadě také ojedinělými barevnými variacemi.

Velkoformátová taška Monza Plus je zajímavá z mnoha ohledů. Díky speciální výrobní technologii má stabilní a větší formát, což přispívá k rychlejší a snadnější realizaci pokrytí střechy spolu s menší spotřebou dřevěných latí. Větší rozměry než u standardních tašek zároveň umožňují při spotřebě 9,8 kusů na m2 nižší zatížení střešního krovu (39 kg/m2). Tašky Monza Plus jsou rovněž vysoce odolné proti povětrnostním podmínkám a nečistotám. Taška je dostupná v pěti barevných variantách: měděná engoba, antracitová engoba, černá glazura, kaštanová glazura a glazura černohnědá. Barevné, povrchové úpravy tašek oživí střešní plochu a dosáhne se s nimi harmonického vzhledu celého domu.

Elegantní taška Fläming je taškou původního malého formátu (12.7 ks/m2). Hladké a plynulé zvlnění tašky vytváří v ploše vysoce efektní harmonický vzor. Fläming je k dostání ve 2 základních barevných odstínech – Rustikální a Podzimní list. Obě provedení dodávají jakémukoliv domu působivý nádech jedinečnosti a krásy. Další barevná provedení tašek Fläming ze dodat dle individuálních potřeb zákazníka.

RÖBEN - střešní tašky

Firma Röben je rodinný koncern vyrábějící keramické stavební materiály již více než 150 let. V nabídce firmy Röben najdete širokou barevnou paletu povrchových úprav engob i glazur.

Pálená krytina Röben se vyrábí pálením čistě přírodních materiálů (hlíny a jílu) a neobsahuje žádné škodlivé příměsi. Tašky Röben  jsou vyráběny nejmodernější technologií, která vyniká zejména pečlivou přípravou a kontrolou suroviny. Po vypálení má střep velice nízkou nasákavost a hladký povrch. Při výrobě se používá moderní energeticky úsporný způsob výpalu, kde tašky Röben projíždějí pecí postavené na pecních vozech bez podpůrných kazet a bez vzájemného kontaktu. Zůstává tak zachována dokonalá povrchová úprava materiálu.

Technologie Röben používá dvojité nanášení povrchových úprav (engoby nebo glazury). Vlivem zvýšené teploty polotovaru po vysušení první nástřik před nanesením druhého částečně vyschne. Konečná úprava tašek Röben je tak perfektně spojitá a rovnoměrná. Glazury navíc obsahují sklovité látky, které se při výpalu taví a vytvářejí tak částečně lesklý nebo vysoce lesklý vzhled. Vypalované povrchové úpravy - engoby a glazury - zaručují vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a přitom zároveň barevnou stálost.

Doplněním střešního systému Röben jsou kompatibilní systémové doplňky v keramickém provedení. Je to několik variant hřebenáčů, větracích tašek, anténových tašek a dalších doplňků. Nabízený systém keramických doplňků Röben umožňuje provedení krásné, trvalé střechy se zvýrazněním estetického provedení architektonických detailů a umožňuje správné a funkční provedení střechy. Všechny keramické prvky Röben jsou v dostupné ve všech odstínech základních tašek.

Barevná řada střešních tašek Röben: měděná, kaštanová, antracitová matná, černá, podzimní list, rustikální, hnědá, černo-hnědá.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2022 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: