Střešní okna

Kyvná a výklopně-kyvná střešní okna VELUX, ROTO, DAKEA, FAKRO a OKPOL. Střešní světlíky, výlezy, světlovody, okna do ploché střechy, fasádní sestavy, balkonová okna, montážní doplňky, lemování k oknům a zastiňující doplňky.

Střešní okna VELUX Střešní okna ROTO
Sestava střešních oken VELUX
 Výklopně-kyvná okna ROTO
 Střešní okna FAKRO  Střešní okna OKPOL / DACHSTAR
 Střešní okna FAKRO
  Kombinace oken OKPOL

Výběr střešních oken

Výběr střešních oken podle způsobu otevírání (kyvné, výklopně-kyvné, výsuvně-kyvné), ovládání (manuální, elektrický nebo solární pohon), konstrukce okna (dřevěná, plastová, kombinace dřeva s polyuretanovým nástřikem), zasklení (od standardního úsporného zasklení až po nízkoenergetické zasklení s různými funkcemi - úprava proti rosení, akustická ochrana, samočistící účinek, bezpečnostní zasklení...). Okna jsou oplechovány z venkovní strany pro ochranu před nepřízní počasí.

Ke střešním oknům je nabízeno lemování pro montáž do střešního pláště. Výběr lemování podle druhu střešní krytiny a skladby montáže (samostatná okna, kombinace oken ve dvojicích nebo sestavách).


Střešní okna VELUX s tradicíVELUX logo

VELUXZnačková okna s nejdelší tradicí předního dánského výrobního holdingu VELUX, která již po celá desetiletí udávají směr. Střešní okna jsou chráněna desítkami mezinárodních patentů, mají nadčasový, elegantní design a ojedinělý způsob ovládání. Konstrukce oken v přírodním celodřevěném provedení nebo kombinace dřevěného jádra a polyuretanu s UV lakem. Tato kombinace dává konstrukci vysokou pevnost a stálost. Povrchová úprava pak naprostou bezúdržbovost (okna jsou vhodná i do místností se zvýšenou vlhkostí). Konstrukce okna je navíc zateplena technologií ThermoTechnology.

Výrobní sortiment zahrnuje okna kyvná i výklopně kyvná, střešní výlezy a světlíky, balkonové okno, světlovody i svislá okna do fasádních sestav.


Dostupná střešní okna OKPOLStřešní okna OKPOL

Střešní okna OKPOLOkna OKPOL nabízí ekonomickou variantu kvalitních střešních oken a výlezů s přetočením až 180°. Okna jsou vyráběna z přírodního borovicového dřeva nebo kvalitních PVC profilů. Kyvný způsob otevírání oken i s výklopně otočným křídlem.

Výrobce nabízí i různé druhy zasklení od úsporných až po nízkoenergetické s tvrzeným sklem nebo samočistícím účinkem.

Výrobní sortiment zahrnuje střešní okna a výlezy, lemování, montážní doplňk, rolety a žaluzie.

Výrobce poskytuje na okna záruku 10 let a 20 let na zasklení.


Německá kvalita oken ROTOStřešní okna ROTO

Střešní okno ROTO

Kvalitní plastová i dřevěná střešní okna německého výrobce ROTO s kyvným, výklopně-kyvným i výsuvně-kyvným způsobem otevírání. Okna se vyznačují především elegantním stylem a celosvětově známým kováním ROTO.

Ovládání oken je víceúčelovou spodní klikou v matném nerezovém provedení.

Výrobce nabízí i různé druhy zasklení od úsporných až po nízkoenergetické.


Střešní okna FAKROStřešní okna FAKRO

Střešní okno FAKROStřešní okna FAKRO různých konstrukcí způsobů otevírání: kyvná a výklopně-kyvná okna, okna do ploché střechy, světlovody, fasádní sestavy, protikouřové sytémy, střešní výlezy a světlíky.

Vysoký důraz je kladen na zasklení oken, výrobce nabízí i super energetické trojsklo v pasivním zasklení.

FAKRO je druhým největším světovým výrobcem střešních oken. Výrobní program zahrnuje i široký sortiment půdních schodů.


Více o výběru střešních oken

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: