FAKRO

V nabídce střešní okna FAKRO, lemování k oknům, montážní a ovládací doplňky, stínící doplňky ke střešním oknům FAKRO. Nákup formou elektronického tržiště u více prodejců dle výběru nejbližší lokality.

Střešní okna FAKROKyvná a výklopná střešní okna FAKRO, montážní a zastiňující doplňky k oknům FAKROFAKRO - střešní okna

Firma FAKRO je ryze polským rodinným podnikem. Jeho začátky se datují do roku 1991 a představuje dnes jednu  z nejdynamičtěji se rozvíjejících polských firem, stejně tak jako nejrychleji se rozvíjejícího výrobce sřešních oken na světě.

Výrobce střešních oken a půdních schodů FAKRO:

FAKRO je výrobcem široké nabídky produktů, které umožňují komfortní život v podkroví.

Patří k ním:

 • Střešní okna FAKRO různých konstrukcí a různých způsobů otevírání: kyvná okna, okna výklopně-kyvná, fasádní sestavy, střešní výlezy a světlíky.
 • Doplňky do střešních oken FAKRO: žaluzie, vnitřní a vnější rolety, vnější markýzy, motorové ovládání, systémy dálkového ovládání, protikouřové sytémy.
 • FAKRO představuje rovněž světového výrobce půdních schodů, který nabízí pestrou řadu produktů se širokou možností použití.

FAKRO v číslech

 • leader ve výrobě střešních oken v Polsku,
 • druhý největší výrobce na světě s cca 15 procentním* globálním podílem na trhu,
 • zaměstnavatel pro 3000 osob,
 • vlastník 100 tis.m2 výrobních hal (7 výrobních podniků v Evropě),
 • 12 distribučních firem FAKRO (USA, Velká Británie, Francie, Německo, Rakousko, Holandsko, Maďarsko, Rusko, Ukrajina, Slovensko, Čína),
 • 30 tis. m² skladových hal,
 • rozvinutá distribuční síť v mnoha evropských zemích,
 • vlastník výzkumně-vyvojového střediska (s více než třiceti konstruktéry a několika patenty ročně).

Střešní okna FAKRO

Výklopně-kyvná okna FAKRO FPP-V U3 preSelect

Dřevěné výklopně-kyvné okno FPP-V U3 preSelect® představuje novou generaci střešních oken FAKRO s moderním konstrukčním řešením, vysokou užitkovou hodnotou a snadnou obsluhou. Okno FAKRO FPP-V U3 preSelect® nabízí dvě oddělené funkce pro otevření okenního křídla. Prioritní výklopná funkce umožňuje libovolné pootevření okenního křídla v rozsahu od 0° do 35° a nabízí pohodlný výhled z okna, zejména u střech s mírnějším sklonem.

Plastové střešní okna PPP-V U3 preSelect

Střešní okno výklopně-kyvné FAKRO PPP-V U3 preSelect je novým produktem určeným pro podkrovní místnosti se zvýšeným výskytem vzdušné vlhkosti, jakými jsou např. koupelny a kuchyně. Může být rovněž použito v místnostech, kde volba okna v bílém provedení esteticky ladí se vzhledem obytných prostor, popřípadě tam, kde jsou kladeny zvýšené požadavky na nenáročnost údržby.

Okna panoramatická FAKRO FEP L3

Panoramatická okna FAKRO jsou charakteristická svou velikostí a poskytují výtečné prosvětlení místnosti a její provětrání včetně neomezeného přístupu k oknu. Velký rozsah vyklopení okenního křídla umožňuje i jednoduchý výstup na střechu za účelem evakuace.

Kyvná střešní okna FAKRO FTS U2

Nejčastěji používána varianta střešních oken – kyvné provedení. Konstrukce středového kování umožňuje snadné přetočení okenního křídla o 180° a také ponechání křídla v pootevřené poloze. Přednosti okna je snadné ovládání pomocí kličky umístěné ve spodní části okna obzvlášť přídatné v případě osazení okna výše od podlahy.

Kyvná střešní okna FAKRO FTP-V U3

Okna kyvná Okno FTP-V U3 je bohatě vybavené střešní okno. Dřevo je dvojnásobně lakované, má trojitý systém těsnění a automatickou ventilační klapku V40P. Tato nová ventilační klapka zaručuje přísun optimálního množství vzduchu v místnosti pří zavřeným okně. Snadno možná také dodatečně instalovat jiný typ ventilační klapky – higrosterovanou.

Díky umístění ventilační klapky v horní částí okenního rámu má střešní okno FAKRO, oproti jiným střešním oknům podobných rozměrů, o 6% větší prosklenou plochu a umožňuje lepší prosvětlení místnosti

Kyvná střešní okna FAKRO FTU-V U3

Okno FTU-V U3 je kyvným střešním oknem se zvýšenou odolností proti vlhkosti. Střešní okna jsou často umístěna v prostorách se zvýšenou vlhkostí vzduchu (koupelna, kuchyň apod.). Pro svou odolnost a nenáročnost jsou hojně používána například v hotelích.

V těchto místnostech vzniká při každodenních činnostech jako: vaření a příprava pokrmů, osobní hygiena, praní a sušení prádla, ke vzniku většího množství vzdušné vlhkosti. Pro tato a podobná prostředí je určeno střešní okno FAKRO FTU-V U3.

Střešní okno FAKRO FTP-V U3 Electro, FTU-V U3 Electro

Okno Electro je střešním oknem kyvného typu FAKRO FTP-V U3 Electro. Okno je již z výroby vybaveno příslušenstvím pro jeho otevření a zavření a také pro možnost ovládání doplňků pomocí dálkového infračerveného ovladače.

Půdní schody FAKRO

Široká nabídka skládacích půdních schodů. Půdní schody do výšky místnosti 280 a 305 cm.

Ceník - pálené střešní tašky TONDACHVíce informací o střešních oknách FAKRO

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: