Okna a výlezy FAKRO

Střešní okna kyvná FAKRO FTS

Nejčastěji používána varianta střešních oken - kyvné provedení FAKRO. Konstrukce středového kování umožňuje snadné přetočení okenního křídla o 180° a také ponechání křídla v pootevřené poloze.

Střešní okna kyvná FAKRO FTP

Okno FAKRO FTP-V je bohatě vybavené střešní okno. Dřevo je dvojnásobně lakované, má trojitý systém těsnění a automatickou ventilační klapku V40P.

Střešní okna kyvná FAKRO FTU

Okno FAKRO FTU-V je kyvným střešním oknem se zvýšenou odolností proti vlhkosti. Střešní okna jsou často umístěna v prostorách se zvýšenou vlhkostí vzduchu (koupelna, kuchyň apod.).

Střešní okna kyvná FAKRO PTP

Okno FAKRO PTP představuje absolutní novinku v nabídce FAKRO s jedinečnou konstrukcí z hliníkovo-plastového profilu.

Střešní okna kyvná FTT

Střešní okno FAKRO FTT Thermo je novým produktem speciální konstrukce, která výrazně přispívá k vysoké úspoře tepelné energie. Výrobek se vyznačuje velmi dobrým součinitelem prostupu tepla Uokna = 0,94 W/m2K, který okno předurčuje k použití v moderních nízkoenergetických domácnostech a pasivních domech.

Střešní okna výklopně -  kyvná FTP

Dřevěné výklopně-kyvné okno FAKRO FPP-V U3 preSelect® představuje novou generaci střešních oken FAKRO s moderním konstrukčním řešením, vysokou užitkovou hodnotou a snadnou obsluhou.

Střešní okna výklopně -  kyvná FAKRO PPP

Střešní okno výklopně-kyvné FAKRO PPP-V U3 preSelect je novým produktem určeným pro podkrovní místnosti se zvýšeným výskytem vzdušné vlhkosti, jakými jsou např. koupelny a kuchyně.

Okna panoramatická FEP L3

Panoramatická okna FAKRO jsou charakteristická svou velikostí a poskytují výtečné prosvětlení místnosti a její provětrání včetně neomezeného přístupu k oknu.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: