OKPOL / DACHSTAR


V nabídce střešní okna OKPOL, střešní výlezy VERSA, lemování k oknům,, montážní doplňky, rolety a žaluzie ke střešním oknům OKPOL.

Střešní okna OKPOLStřešní okna OKPOL / DACHSTAR a doplňky ke střešním oknům OKPOLOKPOL / DACHSTAR - střešní okna

Střešní okna OKPOL / DACHSTAR splňují veškeré požadavky stanovené ČSN 730540-2 o tepelné ochraně budov. Jedná se o dřevěná a plastová střešní okna vyrobené z lamelované borovice nebo z bílých vícekomorových PVC profilů. Dřevěný profil rámu a křídla okna je vyroben z impregnované lamelové borovice s vícenásobným bezbarvým lakem. PVC profil oken OKPOL je vyztužen a je odolný proti působení atmosférických vlivů. Našim zákazníkům nabízíme také řadu doplňků k střešním oknům OKPOL – rolety, žaluzie, markýzy v různých barvách a provedeních. Kvalitní střešní okna jsou ozdobou každé střechy nebo podkroví.

Kyvná střešní okna - DACHSTAR / OKPOL

  • Dřevěné střešní okno OKPOL s kyvným křídle a klikou umístěnou na spodním okraji křídla. Klížená prvotřídní borovice, impregnovaná, povrchová konečná úprava finálním lakem.
  • Plastová střešní okna OKPOL - vícekomorový, vyztužený PVC profil v bílé barvě, odolnost proti povětrnostním vlivům.

Závěs kyvných střešních oken umožňuje otevírání křídla podél středového pantu až do 180° (nastavení pro mycí polohu). Speciální vícenásobné těsnění dle kategorie střešních oken, spodní ovládací klika s nastavením mikroventilace (s klíčem). Okna jsou vhodná pro instalaci do šikmých střech pro sklony od 15° - 90°. Většina oken je vybavena ventilační klapkou.

Střešní výklopně-kyvná okna - DACHSTAR / OKPOL

Tento způsob otevírání zajišťuje volný přístup k oknu, možnost bezpečné evakuace, panoramatický výhled a pohodlné přetočení okna do mycí polohy.

Zasklení střešních oken OKPOL od standardního energetického až po supernízkoenergetické, možnost tvrzených skel, teplého distančního rámečku nebo samočistící vrstvy.

Střešní výlezy OKPOL VERSA

  • Střešní výlez OKPOL VERSA WNG a WNS s výklopným křídlem pro obytné prostory pro sklony střech 15° - 65°. Výlezy se nabízí v plastovém i dřevěném provedení. Součástí je hydroizolační límec pro snadné napojení na hydroizolační fólii.
  • Střešní výlez OKPOL VERSA WVM a WVD (pro sklony střech 20° - 65°) rozměr od 47x57 cm, vyroben z borovicového dřeva - křídlo se otevírá směrem nahoru (WVM) nebo do boku - pravé nebo levé (WVD). Křídlo je možné zafixovat ve třech polohách - 1 zavřeno a 2 polohy se spárovým provětráváním. Sklo je standardní o struktuře 3-10-3 mm s U=2,8 W/m2K. Střešní výlezy VERSA WVM a VERSA WVD nejsou určeny pro obytné prostory. Zasklení neodpovídá požadavkům stanoveným ČSN 730540-2.
 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: