OKPOL / DACHSTAR

Akční zboží v kategoriích:  Okna a výlezy OKPOLLemování k oknům OKPOLMontážní doplňky OKPOLRolety OKPOL


Akční ceny střešních oken formou elektronického tržiště.

Střešní okna OKPOL / DACHSTAR

OKPOL / DACHSTAR - střešní okna

Střešní okna OKPOLStřešní okna OKPOL / DACHSTAR splňují veškeré požadavky stanovené ČSN 730540-2 o tepelné ochraně budov. Jedná se o dřevěné střešní okno vyrobené z lamelované borovice. Dřevěný rám okna má konečnou povrchovou úpravu. Střešní okno Dachstar / Okpol  má středový pant s kyvným křídlem umožňující přetočení o 180°. Mezi výbavu patří speciální tepelně izolační dvojskla ARCTIC vykazující U=1,0 W/m2K! Unikátním prvkem je naše speciální ventilační klapka. Našim zákazníkům nabízíme také řadu doplňků – rolety, žaluzie, markýzy v různých barvách a provedeních. Kvalitní střešní okna jsou ozdobou každé střechy nebo podkroví.

Střešní okna - DACHSTAR/OKPOL Vent

Dřevěné střešní okno s kyvným křídle a klikou umístěnou na spodním okraji křídla. Dřevo-klížená prvotřídní borovice, impregnovaná, povrchová úprava konečná: ekologický akrylátový lak. 2 křídlová těsnění. Počet těsnění - 1 křídlové těsnění a 1 těsnění na vnějším oplechování 

Střešní okna - DACHSTAR/OKPOL Termo

Dřevěné střešní okno s kyvným křídlem a klikou umístěnou na spodním okraji křídla. Dřevo-klížená prvotřídní borovice, impregnovaná, povrchová úprava konečná: ekologický akrylátový lak. 1 křídlové těsnění.

Střešní okna - DACHSTAR/OKPOL Comfort

Dřevěné střešní okno s kyvným křídle a klikou umístěnou na spodním okraji křídla. Dřevo-klížená prvotřídní borovice, impregnovaná, povrchová úprava konečná: ekologický akrylátový lak. 2 křídlová těsnění a 1 na vnějším oplechování.

Nastavení mycí polohy – panty umožňují přetočení křídla o 180°. V této poloze je možné křídlo aretovat. U křídla je dále možné při otevření aktivovat dětskou pojistku a to v horní části křídla, což zamezí nechtěnému otevření malými dětmi. Klikou pak uživatel nastaví 2 polohy tzv. spárového provětrávání mikroventilace, přičemž je křídlo zajištěno proti samovolnému otevření náhlými větrnými poryvy či silnými větry spojenými s bouřkou.

Střešní okna - Střešní výlezy

 VERSA WVM (pro sklony střech 25° - 65°) dřevo

- Rozměr 47x57 cm
- Z borovicového dřeva - křídlo se otevírá směrem nahoru - výklopný závěs. Polohu otevření lze zajistit proti nechtěnému zavření pojistkou (viz obr.). Křídlo je možné zafixovat ve třech polohách - 1 zavřeno a 2 polohy se spárovým provětráváním.
- Sklo je standardní o struktuře 3-10-3 mm s U=2,8 W/m2K.

VERSA WVP,WVL (pro sklony střech 25° - 65°) dřevo

- Rozměr 47x73 cm
- Z borovicového dřeva - křídlo se otevírá směrem do boku - pravé nebo levé. Polohu otevření lze zajistit proti nechtěnému zavření pojistkou (viz obr.). Křídlo je možné zafixovat ve třech polohách - 1 zavřeno a 2 polohy se spárovým provětráváním.
- Sklo je standardní o struktuře 3-10-3 mm s U=2,8 W/m2K.

Střešní výlezy VERSA WVM a VERSA WVP,WVL nejsou určeny pro obytné prostory. Zasklení neodpovídá požadavkům stanoveným ČSN 730540-2.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: