ROTO


V nabídce střešní okna ROTO, lemování k oknům, montážní doplňky, rolety a žaluzie k oknům ROTO. Nákup formou elektronického tržiště u více prodejců dle výběru nejbližší lokality.

Střešní okna ROTO

Střešní okna ROTO, lemování, montážní doplňky, rolety a žaluzie k oknům ROTOROTO

Základní nabídka střešních oken ROTO: Nízkoenergetické střešní okno ROTO R8 výklopné kyvné, nízkoenergetické střešní okno ROTO DESIGNO R6 kyvné, nízkoenergetické střešní okno ROTO DESIGNO R6 ROTOTRONIC elektrické, výklopné kyvné střešní okno ROTO PREMIUM, výsuvně kyvné střešní okno ROTO TOP, kyvné střešní okno ROTO STANDARD, kyvné střešní okno ROTO STANDARD PLUS, kyvné střešní okno ROTO BASIC, elektrické kyvné ROTOTRONIC STANDARD, elektrické kyvné ROTOTRONIC STANDARD PLUS.

Inteligentní technika zaručuje maximální komfort bydlení s dostatkem světla, volným přístupem k oknům a volným výhledem. Včetně dokonalého ovládání. Princip společnosti ROTO zohledňuje všechno: žádné rušivé okenní křídlo uvnitř místnosti, pohodlné ovládání jednou rukou ve spodní části okna. Jedna klika pro otevírání, větrání a mytí. A jako ideální doplněk elektricky ovládaná venkovní roleta.

Nízkoenergetické střešní okno ROTO R8 výklopné kyvné

Rozšířením nabídky kvalitních střešních oken ROTO o model Designo R8 NE stanovila společnost ROTO nové měřítko pro stavby s nízkou energetickou náročností. Díky maximální tepelné izolaci, výraznému designu a sladěnému tvaru pro montáž do střechy. Dokonalým stylem vyniká i víceúčelová klika ve spodní části okna v matném nerezovém provedení s ergonomickým tvarem a zajištěním polohy.

Nízkoenergetické střešní okno ROTO DESIGNO R6 kyvné

Rozšířením nabídky kvalitních střešních oken o model Designo R6 NE stanovila společnost ROTO nové měřítko pro stavby s nízkou energetickou náročností. Díky maximální tepelné izolaci, výraznému designu, sladěnému tvaru pro montáž do střechy je nízkoenergetické střešní okno. Dokonalým stylem vyniká i víceúčelová klika ve spodní části okna v matném nerezovém provedení. Kyvné okno ROTO Designo R6 se hodí do obtížně přístupných prostor.

Nízkoenergetické střešní okno ROTO DESIGNO R6 ROTOTRONIC elektrické

Systém RotoTronic dodá každé střeše inteligenci. Střešní okna ROTO s integrovaným pohonem a ovládáním. Okno obsahuje všechny potřebné komponenty k automatickému otevírání a zavírání okna. Střešní okno je připraveno na použití nejrůznějšího příslušenství.

Výklopné kyvné střešní okno ROTO PREMIUM

Výklopně-kyvné okno Premium řady 8xx je vyráběno důsledně podle principu společnosti ROTO. Díky umístění otočného bodu v horní části okna se dá okno kompletně otevřít směrem ven. Všechny funkce okna se dají pohodlně ovládat pomocí kliky jednou rukou. ROTO nabízí bezpečnostní zasklení s ochranou proti slunečnímu světlu a tepelnou izolací sériově i u oken standardní řady.

Výsuvně kyvné střešní okno ROTO TOP

Osa otáčení kyvného střešního okna ROTO Top je umístěna v horní třetině okna. U výsuvně kyvného okna Top lze bez problémů ovládat všechny jeho funkce jedinou klikou. Velmi úzký profil rámu zaručuje, že se do obytného prostoru dostane hodně světla. A pocit bezpečí dodává velmi bezpečné tříbodové zajištění okna s výborným těsněním.

Kyvné střešní okno ROTO STANDARD

Střešní okna ROTO s „klasickým“ kyvným systémem otevírání slouží po mnoho let jako prostředek pro prosvětlení a provětrání místností. Je to varianta funkčně a cenově přijatelná zejména pro místnosti s vysokou nadezdívkou, kde z oken není požadován výhled.

Kyvné střešní okno ROTO STANDARD PLUS

Střešní okna pro kombinaci do sestav s okny ROTO PREMIUM. Kyvná střešní okna ROTO STANDARD PLUS jsou ideální variantou do místností, kde jsou okna těžko přístupná, protože jsou umístěná výše nad podlahou. Jsou vhodná zejména pro prostory, kde je důraz kladen na prosvětlení a provětrání. Vyrábí se v plastové i dřevěné variantě, zateplená i nezateplená. Okna ROTO STANDARD PLUS - nejširší nabídka typů zasklení a rozměrů (22 velikostí).

Kyvné střešní okno ROTO BASIC

Okno ROTO BASIC - okno s „klasickým“ kyvným systémem otevírání slouží po mnoho let jako prostředek pro prosvětlení a provětrání vysokých místností. Okno kyvné s plaveným tepelně izolačním dvojsklem

Elektrické kyvné ROTOTRONIC STANDARD

Se střešními okny ROTO RotoTronic získá Vaše střecha inteligentní prvek. Střešní okno ROTO se zabudovaným pohonem a ovládáním splňuje všechny požadavky na kvalitu moderního bydlení. Součástí řešení, které stačí pouze zapojit do elektrické zásuvky, jsou všechny potřebné komponenty k automatickému otevírání a zavírání okna. Okna jsou navíc už připravená na montáž příslušenství a doplňků.

Elektrické kyvné ROTOTRONIC STANDARD PLUS

S okny RotoTronic získá Vaše střecha inteligentní prvek. Střešní okno se zabudovaným pohonem a ovládáním splňuje všechny požadavky na kvalitu moderního bydlení. Součástí řešení, které stačí pouze zapojit do elektrické zásuvky, jsou všechny potřebné komponenty k automatickému otevírání a zavírání okna.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: