Okna a výlezy ROTO

Nízkoenergetické střešní okno ROTO R8 výklopné kyvné

Rozšířením nabídky kvalitních střešních oken o model Designo R8 NE stanovila společnost Roto nové měřítko pro stavby s nízkou energetickou náročností. Díky maximální tepelné izolaci, výraznému designu, sladěnému tvaru pro montáž do střechy, dalším výhodám při montáži a jednotnému rámu s antracitovou metalízou je nové nízkoenergetické střešní okno ideální objekt pro Vaši střechu, který dokonale spojuje formu a funkčnost. Dokonalým stylem vyniká i víceúčelová klika ve spodní části okna v matném nerezovém provedení s ergonomickým tvarem a zajištěním polohy.

Nízkoenergetické střešní okno ROTO DESIGNO R6 kyvné

Díky maximální tepelné izolaci, výraznému designu, sladěnému tvaru pro montáž do střechy, dalším výhodám při montáži a jednotnému rámu s antracitovou metalízou je nové nízkoenergetické střešní okno ROTO ideální objekt pro Vaši střechu, který dokonale spojuje formu a funkčnost. Dokonalým stylem vyniká i víceúčelová klika ve spodní části okna v matném nerezovém provedení s ergonomickým tvarem a zajištěním polohy. Kyvné okno Roto Designo R6 se hodí do obtížně přístupných prostor nejen jako doplněk, ale především jako možnost, jak pod střechou vytvořit dobře osvětlený volný prostor.

Nízkoenergetické střešní okno ROTO DESIGNO R6 ROTOTRONIC elektrické

Systém RotoTronic dodá Vaší střeše inteligenci. Střešní oknaROTO s integrovaným pohonem a ovládáním splňují i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu moderního bydlení. Řešení, které stačí pouze zapojit do zásuvky, obsahuje všechny potřebné komponenty k automatickému otevírání a zavírání okna - přesně podle zásady „plug & play". Okno je už také připraveno na použití nejrůznějšího příslušenství. RotoTronic – život může být tak jednoduchý.

Výklopné kyvné střešní okno ROTO PREMIUM

Výklopně-kyvné okno Premium řady 8xx je vyráběno důsledně podle principu společnosti Roto. Díky umístění otočného bodu v horní části okna se dá okno kompletně otevřít směrem ven. Volnosti nahoře odpovídá i komfort dole: všechny funkce okna se dají pohodlně ovládat pomocí kliky jednou rukou. Navíc jedině firma Roto nabízí bezpečnostní zasklení s ochranou proti slunečnímu světlu a tepelnou izolací sériově i u oken standardní řady. Doporučujeme také zateplovací blok WD, který v místnosti udržuje příjemné klima a šetří náklady na vytápění.

Výsuvně kyvné střešní okno ROTO TOP

Nejlepší výhled má člověk většinou, když stojí. Proto je osa otáčení kyvného okna Top umístěna na rozdíl od běžných kyvných oken v horní třetině okna. Zbavíte se tak rušivého okenního křídla, které zasahuje dovnitř, brání ve výhledu nebo dělá z cesty k otevřenému oknu překážkovou dráhu. Přesně podle principu společnosti Roto – „Víc volnosti. Víc pohodlí.“ – můžete i u výsuvně kyvného střešního okna ROTO Top bez problémů ovládat všechny jeho funkce jedinou klikou, která je pro lepší dosažitelnost umístěna v dolní části křídla. Otevírání, větrání a zavírání tak už nepředstavuje sportovní výkon. Velmi úzký profil rámu zaručuje, že se do obytného prostoru dostane hodně světla. A pocit bezpečí dodává velmi bezpečné tříbodové zajištění okna s výborným těsněním.

Kyvné střešní okno ROTO STANDARD

Vhodné do místností s vysokou nadezdívkou. Střešní okna ROTO s „klasickým“ kyvným systémem otevírání slouží po mnoho let jako prostředek pro prosvětlení a provětrání místností. Je to varianta funkčně a cenově přijatelná zejména pro místnosti s vysokou nadezdívkou, kde z oken není požadován výhled.

Plast do vlhkých místností. V prostorách s vyšší vlhkostí, jako jsou ložnice, koupelny, kuchyně a toalety, najde kyvné okno uplatnění především v plastovém provedení. Mezi výrazné kvality patří naprostá odolnost proti vlhkosti a povrch bez nutnosti údržby. Praktické spárové přivětrávání zajišťuje výměnu vzduchu v místnosti.

Kyvné střešní okno ROTO STANDARD PLUS

Vhodné do místností s vysokou nadezdívkou. Okna pro kombinaci do sestav s okny ROTO PREMIUM. Kyvná střešní okna ROTO STANDARD PLUS jsou ideální variantou do místností, kde jsou okna těžko přístupná, protože jsou umístěná výše nad podlahou. Jsou vhodná zejména pro prostory, kde je důraz kladen na prosvětlení a provětrání. Vyrábí se v plastové i dřevěné variantě, zateplená i nezateplená. Okna ROTO STANDARD PLUS - nejširší nabídka typů zasklení a rozměrů (22 velikostí).

Kyvné střešní okno ROTO BASIC

Okno BASIC - okno s „klasickým“ kyvným systémem otevírání slouží po mnoho let jako prostředek pro prosvětlení a provětrání vysokých místností. Okno kyvné s plaveným tepelně izolačním dvojsklem.

Elektrické kyvné ROTOTRONIC STANDARD

S okny RotoTronic získá Vaše střecha inteligentní prvek. Střešní okno ROTO se zabudovaným pohonem a ovládáním splňuje všechny požadavky na kvalitu moderního bydlení. Součástí řešení, které stačí pouze zapojit do elektrické zásuvky, jsou všechny potřebné komponenty k automatickému otevírání a zavírání okna. Přesně v duchu „Plug & Play“. Okna jsou navíc už připravená na montáž příslušenství a doplňků. RotoTronic – život může být tak jednoduchý.

Elektrické kyvné ROTOTRONIC STANDARD PLUS

Okna jsou navíc už připravená na montáž příslušenství a doplňků. RotoTronic – život může být tak jednoduchý.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: