Venkovní rolety

Venkovní rolety ke střešním oknům ROTO

Ochrana proti teplu je nejúčinnější, pokud jsou sluneční paprsky odráženy dřív, než dopadnou na okenní tabuli. Na výběr venkovní rolety a lamelové rolety ke střešním oknům ROTO.

Venkovní lamelová roleta ROTO ZRO

Elektrické venkovní rolety ROTO zaručují uvnitř místnosti vždy dokonalý stín. Můžete je nechat stažené dokonce i při maximálním úhlu otevření střešního okna 45 °. Oboustranné hliníkové lamely nabízejí velkou výhodu v podobě ochrany před klimatickými a povětrnostními vlivy

Venkovní elektrická roleta ROTO ZMA

Látka elektrické rolety ROTO ZMA  je vyráběna z vysoce kvalitní textilie se skleněnými vlákny, která je odolná vůči povětrnostním vlivům. Napnutí látky zajišťují zapracované hliníkové profily. Rám i vedení látky jsou stejné jako u venkovních rolet ROTO, s nimiž má markýza společné i různé možnosti ovládání.

Venkovní roleta ROTO Screen ZAR

Účinná ochrana proti teplu přispívá v letních měsících rozhodující mírou ke komfortu bydlení. Venkovní roleta ROTO Screen díky tkanině se skleněnými vlákny potažené umělou hmotou zaručuje, že na okenní tabuli vůbec nedopadne až 70 % slunečních paprsků.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: