VELUX

Střešní okna VELUX

VELUX - střešní okna

V nabídce kyvná a výklopně-kyvná střešní okna VELUX, okna do ploché střechy, střešní výlezy, světlovody, střešní balkon, lemování k oknům, montážní doplňky, rolety a žaluzie.

Střešní okna VELUX nové generace

Nová generace střešních oken VELUX V22 štíhlejší zateplený rám se speciálním těsněním, nový design ergonomického madla, vylepšené druhy zasklení a až o 18 % větší prosklenou plochu. Oplechování oken s oblými rohy bez viditelných šroubů. Všechny typy oken mají dokonalý systém. Okna i s elektrickým nebo solárním ovládáním a ovládacím panelem VELUX INTEGRA s moderním dotykovým ovladačem a přednastavitelnými programy.

Konstrukce oken VELUX

  • Přírodní, celodřevěná okna - lepený profil severské borovice, hloubková impregnace proti škůdcům, dvouvrstvý transparentní lak. (Okna VELUX GZL, GLL, GGL a GPL).
  • Bezúdržbové bílé okno - dřevěné jádro s nánosem polyuretanu a bílým finálním lakem s UV ochranou. (Okna VELUX GGU, GLU a GPU).

Kyvná střešní okna

Kyvná střešní okna VELUX je možné instalovat do střešního pláště se sklonem 15° do 90°. Okna se ovládají elegantním madlem v horní části okna, mají dvoustupňovou nebo integrovanou ventilaci se vzduchovým filtrem pro větrání i při zavřeném okně. Je možné překlopení okna až o 180° pro snadné umývání z venkovní strany. Kyvný způsob otevírání umožňuje umístění nábytku přímo pod oknem.

Výklopně-kyvná okna

Výklopná okna VELUX GPL a GPU s ovládací klikou ve spodní části křídla s možností vyklopení až o 45°. Okno je možné fixovat v libovolné poloze, pomocí horního madla je možné jej přetočit o 160°. Okna jsou navíc vybavena ventilační klapkou.

Ceník - střešní okna VELUXVíce o střešních oknech VELUX

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: