Lemování k oknům VELUX

Typy lemování ke střešním oknům VELUX

Typy lemování VELUXZákladní řada lemování ke střešním oknům VELUX je nabízena v povrchové úpravě lakovaný hliník. Na objednávku VELUX dodává lemování ke střešním oknům VELUX i v provedení titanzinek - TiZN nebo přírodní měď - Cu. Lemování VELUX je rozděleno dle způsobu použití na lemování pro profilované střešní krytiny do výšky 120 mm nebo pro nízké střešní krytiny do výšky 16 mm. Lemování ke střešním oknům VELUX je určeno pro šikmé  střechy se sklonem 15° až 90°.

Lemování VELUX se hodí téměř ke všem střešním krytinám. Může být použito v případě tradičních materiálů, jako jsou například tašky, nebo i na méně obvyklé materiály, jako je vlnitý plech nebo břidlice.

Rozměrová řada lemování odpovídá velikosti střešních oken VELUX - pro okna nové generace mají ve velikostním kódu písmeno K. Pro střešní okna VELUX starší generace mají ve velikostním kódu např. M06 - 78 x 118 cm, v kódu oken nové generace pak MK06 - 78 x 118 cm. Některé druhy lemování jsou určena pro starší i novou generaci střešních oken VELUX.

Lemování VELUX bez zateplení

  • Instalace lemování do profilované střešní krytiny: Lemování VELUX EDW 1000 (starší řada oken VELUX), lemování s červenou manžetou EDW 0700 (starší i nová řada oken VELUX), EDW 0000 (nová generace střešních oken VELUX), EDJ 0000 (zapuštěné lemování do výšky střešní krytiny 90 mm - nová generace střešních oken VELUX), lemování pro výměnu střešního okna EW 0000.
  • Instalace lemování do nízké / ploché střešní krytiny: Lemování VELUX EDS 1000 (starší řada oken VELUX), EDS 0000 (nová generace střešních oken VELUX), EDN 0000 (zapuštěné lemování do výšky střešní krytiny 16 mm - nová generace střešních oken VELUX), lemování pro výměnu střešního okna EL 0000.
  • Těsnící kombi lemování VELUX EKW pro montáž sestav střešních oken - dvojic i více kombinací montáže střešních oken.

Lemování VELUX s integrovaným zateplením

Lemování s montáží sadou BDX v jednom balení - prodloužená záruka na 10 let.

  • Instalace lemování do profilované střešní krytiny: Lemování VELUX EDW 2000 (starší i nová řada oken VELUX), EDJ 2000 (zapuštěné lemování do výšky střešní krytiny 90 mm - nová generace střešních oken VELUX).
  • Instalace lemování do nízké / ploché střešní krytiny: Lemování VELUX EDS 2000 (nová generace střešních oken VELUX), EDN 2000 (zapuštěné lemování do výšky střešní krytiny 16 mm - nová generace střešních oken VELUX).
  • Těsnící kombi lemování VELUX EKS pro montáž sestav střešních oken - dvojic i více kombinací montáže střešních oken.
 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: