Kyvná střešní okna

Kyvná střešní okna VELUX

Kyvná střešní okna VELUXStřešní okna VELUX s kyvným způsobem otevírání pomocí ergonomického madla s dvojkrokovým zámkem v horní části. Kyvná okna VELUX je možné přetočit o 160 stupňů pro snadnou údržbu.

Dřevěná kyvná střešní okna VELUX

  • Kyvné střešní okno z řady Standard VELUX GZL - přírodní celodřevěné kyvné střešní okno s integrovanou nebo dvoustupňovou ventilací se vzduchovým filtrem o ovládáním spodní klikou nebo horním madlem​.
  • Kyvné střešní okno z řady Standard Plus i Premium VELUX GGL - přírodní celodřevěné kyvné střešní okno GGL s ventilační klapkou a ovládáním horním madlem.
  • Kyvné střešní okno z řady Standard Plus VELUX GLL - přírodní celodřevěné kyvné střešní okno s integrovanou nebo dvoustupňovou ventilací se vzduchovým filtrem o ovládáním spodní klikou nebo horním madlem​.

Bílá polyuretanová střešní okna VELUX

  • Kyvné střešní okno VELUX GGU a GLU - bezúdržbová střešní okna s dřevěným jádrem a bílým polyuretanovým nástřikemintegrovaná ventilace v horním ovládacím madlu, zateplená konstrukce okna vysoce kvalitním izolačním materiálem se speciálním vzduchotěsným těsněním, o 18 % větší prosklená plocha.
 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: