Venkovní rolety a markýzy

Venkovní předokenní rolety a markýzy VELUX pro regulaci světla a tepla

Venkovní roleta VELUX

Venkovní rolety a markýzy VELUX manuální, na elektrický i solární pohon. Ideální volba, jak zabránit vstupu přímých slunečních paprsků do podkrovních místností, předokenní roleta VELUX pomáhá zlepšit tepelně-izolační vlastnosti střešních oken.

Venkovní předokenní markýza VELUX

Venkovní markýza nabízí jednoduchý a velmi účinný způsob, jak zabránit vstupu přímých slunečních paprsků do podkrovních místností. Reguluje množství prostupujícího slunečního tepla a světla do interiéru a vytváří tak v letních měsících v podkroví příjemné klima. Venkovní markýza je vyrobena v síťové struktuře skleněného vlákna obaleného plastem a tím je zajištěna její barevná stálost.

Venkovní předokenní rolety VELUX

Předokenní venkovní roleta pomáhá zlepšit tepelně-izolační vlastnosti střešních oken. Venkovní roleta VELUX dokáže zachytit až 97 %* slunečních paprsků a výborně tak chrání interiér před přehříváním v letních měsících. V zimním období zabraňuje úniku tepla, U (součinitel prostupu tepla) je lepší až o 20 %. Předokenní roleta VELUX dokonale reguluje světlo a chrání střešní okno před poškozením i před nechtěnými pohledy zvenčí. Navíc až o 3 dB* tlumí venkovní hluk z deště a krupobití. I při úplně stažené roletě lze okno otevřít o 22 cm. Předokenní roletu tvoří pevný hliníkový rám a zdvojené lamely vyplněné polyuretanovou pěnou. Spoje mezi lamelami jsou pro dokonalou izolaci zatěsněny gumou. Předokenní roletu VELUX lze kombinovat s jakýmkoli typem zastínění v interiéru a na střešní okna může být nainstalována kdykoli dodatečně.

Ceník - půdní schodyVíce o výběru zastiňujících doplňků pro střešní okna VELUX

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: