Venkovní rolety a markýzy VELUX - dálkové elektrické ovládání

Elektrické ovládání rolety VELUXDoplňky na dálkové ovládání s elektrickým pohonem doporučujeme pro okna VELUX INTEGRA®. Je to ideální řešení pro okna mimo dosah nebo pokud požadujete vyšší komfort.

Venkovní roleta VELUX výborně tak chrání interiér před přehříváním v letních měsících, v zimě zabraňuje úniku tepla. Dokonale reguluje světlo a chrání střešní okno před poškozením, navíc tlumí venkovní hluk z deště a krupobití. Venkovní markýza pro střešní okna VELUX je ideálním řešením právě pro ty místnosti, ve kterých je potřeba snížit množství prostupujícího tepla, a přesto neomezit možnost výhledu.

Chytrý ovládací panel INTEGRA® nabízí intuitivní a moderní uživatelské rozhraní s dotykovou obrazovkou s ikonami podobnou jako u chytrých telefonů. Nyní můžete ovládat množství denního světla, spotřebu energie a vnitřní podmínky pouhým dotykem prstu. Dálkový ovladač VELUX INTEGRA® vám také umožňuje vytvářet další vlastní nastavení. Inovativní automatické programy VELUX INTEGRA® dokáží řídit ochranu vašeho domova před horkem i chladem nebo vytáhnout každé ráno žaluzie tak, abyste se probudili do slunečného dne.

Montáž během pár minut díky unikátnímu systému VELUX Pick&Click!®.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: