Venkovní rolety a markýzy VELUX - manuální ovládání

Manuální ovládání rolety VELUXVenkovní roleta VELUX výborně tak chrání interiér před přehříváním v letních měsících, v zimě zabraňuje úniku tepla. Dokonale reguluje světlo a chrání střešní okno před poškozením, navíc tlumí venkovní hluk z deště a krupobití. Venkovní markýza pro střešní okna VELUX je ideálním řešením právě pro ty místnosti, ve kterých je potřeba snížit množství prostupujícího tepla, a přesto neomezit možnost výhledu.

  • Manuální provázkové ovládání - venkovní markýza MAL - ovládání zevnitř pomocí provázku. Vhodné pro hůře přístupná střešní okna VELUX. Doplněk může být nastaven do jakékoli polohy.
  • Manuální ovládání venkovní markýzy s háčky - MHL - u venkovní markýzy jednoduše otevřete a přetočíte křídlo okna a následně upevníte markýzu za dva háčky ve spodní části křídla.
  • Venkovní roleta SHL ovládaná přetočením křídla střešního okna. Roleta se při úplném přetočení křídla sama "zacvakne" a při zavření okna se stáhne do spodní polohy. Opětovným přetočením křídla se "vycvakne" a zůstane vytažená.
  • Venkovní roleta VELUX SML ovládaná zevnitř pomocí tyče. Vhodná pro střešní okna VELUX, která jsou dobře přístupná. Roleta může být nastavena do jakékoli polohy.​

Montáž během pár minut díky unikátnímu systému VELUX Pick&Click!®.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2021 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: