Světlovody VELUX to je unikátní osvětlení pro tmavé místnosti

Světlovod VELUX je určený pro přivedení denního světla do místností bez oken, které jsou uprostřed dispozice domu či bytu. Jsou to například tmavé chodby, šatny či koupelny, ve kterých je nutné i ve dne používat umělé osvětlení. Množství denního světla, které světlovod VELUX přivádí, závisí na počasí, ročním období, sklonu střechy, světových stranách a na délce tubusu. Optimálním řešením je umístění horní části světlovodu na nejvíce osluněnou část střechy.

Světlovody VELUX do šikmých střech

Světlovod VELUX TWR pro instalaci do profilované střešní krytiny, světlovod VELUX TLR pro instalaci do ploché krytiny.  Světlovod se skládá ze čtvercového rámu o rozměru 48x48 cm, který je umístěn na střeše a je zasklen tvrzeným sklem o tloušťce 4 mm. Světlovod VELUX je vhodný pro instalaci do střech se sklonem 15°–60°.

Světlovody VELUX do plochých střech

VELUX světlovod TCR - světlovod VELUX do ploché střechy určen pro prostory se sníženým podhledem, kam nelze osadit okno. Kompletní sada komponentů pro montáž v délce 0,85 – 1,85 m. VELUX světlovod TCF- světlovod VELUX do ploché střechy. Kompletní sada komponentů pro montáž v délce 0,85 – 1,85 m.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: