Hroty proti ptákům (holubům)

Hroty proti ptákům - účinná ochrana

Hroty proti ptactvuHroty jako nejúčinější ochrana proti nechtěnému ptactvu - bodce proti dosedání holubů a jiřiček. Hroty proti holubům zabraňují dosedání ptáků na římsy, atiky, parapety, okapy, balkony a lodžie.

Hrotový systém je určený pro ošetření všech typů ploch, které chceme ochránit před ptáky. Na univerzálním pásku hrotového systému si zákazník může zvolit takovou konfiguraci a hustotu hrotů, jaká je vhodná pro danou plochu.

Hrotové systémy MAGE

Základní pásek je 32 cm dlouhý, vyrobený z transparentního UV stabilního polykarbonátu a je konstruován tak, že jej lze naohýbat i pro ošetření nerovných ploch. Hroty jsou vyrobeny ze švédské nerezové pružinové oceli Ø 1,25 mm s pevností kolem 2000 MPa, jsou diskrétní a velmi pevné.

V nabídce také celokovové a delší hrotové systémy proti ptákům od jiného výrobce (B 113,N 113, O 113 a P 113).

Zásady montáže hrotů ptoti ptákům

Hroty musí být vždy na okraji chráněné plochy, popřípadě pro zvýšení ochranného efektu můžou okraj přesáhnout o cca 1 cm.
Kotvení hrotového systému

 
Doporučené možnosti lepení:

  • Lepení silikonovým transparentním tmelem - po celé délce základního pásu hrotového systému
  • Kotvení hřebíčky nebo vruty do dřevěných podkladů
  • Kotvení vruty na hmoždinku do zděných a betonových podkladů

Základní pásek hrotového systému dokáže kopírovat drobné nerovnosti povrchu pro zvýšenou ochrany proti ptactvu. Pásek lze v případě potřeby zkrátit, nalámat na jednotlivé segmenty, případně naohýbat dle potřeby. 

Ohebnost hrotového systému

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: