Polystyren

Akční zboží v kategoriích:  Pěnový polystyrenExtrudovaný polystyren

Nabídky firem formou elektronického tržiště.

pěnový polystyren extrudovaný polystyren
Pěnový polystyren Extrudovaný polystyren

 


Základní použití polystyrenu


PolystyrenV nabídce pěnový polystyren - (expandovaný polystyren EPS polystyren) vhodný zejména na tepelnou izolaci - izolace střech, izolace fasád, izolace podlah.
Extrudovaný polystyren - desky se zpevněným hladkým povrchem a polodrážkou. Vhodné pro dlouhodobou ochranu hydroizolace plochých střech i pro obrácené střechy, terasy, zelené střechy, střechy s parkováním vozidel, obvodové izolace pod terénem, do podlah a mnoho dalších použití.

Pěnový polystyren

Téměř ke klasice patří deskové materiály z pěnového polystyrenu. Základ tvoří kvádry různých velikostí, které se řežou na desky. Používají se převážně k zateplování konstrukcí budov, podlah, stropů a střešních konstrukcí a dodávají se s veškerým doplňkovým sortimentem.

Značení pěnového polystyrenu EPS

EPS 70 F - EPS - značení pro pěnový polystyren (izolační desky z pěnového polystyrenu)

EPS 70 F - číslo udává pevnost polystyrenu v tlaku v kilopascalech (pevnost v tahu TR  = 70 kPa)

EPS 70 F - písmeno za číslicí představuje určení polystyrenu: Z - pro podlahy, S - tepelné izolace střech, F - fasádní polystyren.

Pěnový (expandovaný polystyren - EPS polystyren) vhodný zejména na tepelnou izolaci - izolace střech, izolace fasád, izolace podlah.

Nenasákavý pěnový polystyren PERIMETR

PERIMETR a PERIMETR SD - nenasákavý pěnový polystyren. Desky jsou vyráběny ze speciální suroviny, jež konečnému výrobku umožňuje nízkou nasákavost (označení v certifikátu WL (T) 2) a vysokou pevnost v tlaku. Proto je možné perimetrové desky použít zejména pro izolaci podzemních částí budov a základů, podlah bez požadavku na útlum kročejového hluku, stěn a podlah bazénů, plochých střech a teras. Soklové desky lze použít pro tepelnou izolaci soklových částí obvodových stěn budov.

Výhody polystyrenu:

  • Tepelné izolační vlastnosti
  • Zvukové izolační vlastnosti
  • Minimální nasákavost
  • Pevnost a trvanlivost
  • Nízká hmotnost a snadná manipulace
  • Ekologická nezávadnost
  • Snadná úprava
  • Bezpečnost
  • Cenová dostupnost

Extrudovaný polystyren XPS

Extrudovaný polystyren je určen pro ploché střechy, obrácené střechy, zelené střechy, podlahy, vnější střechy, vnější stěny pro styk se zeminou a spodní stavby.

Extrudovaný polystyren - výborná tepelná izolaci zaručuje jeho vysoce uzavřená struktura buněk vyplněných vzduchem. Výhodou je dlouhotrvající tepelně izolační schopnosti, minimální nasákavost, vysoká pevnost v tlaku a ohybu a rozměrová stálost.

Polystyrenové desky se zpevněným hladkým povrchem a polodrážkou. Vhodné pro dlouhodobou ochranu hydroizolace plochých střech i pro obrácené střechy, terasy, zelené střechy, střechy s parkováním vozidel, obvodové izolace pod terénem, do podlah a mnoho dalších použití.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2022 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: