Vlnitá krytina Cembrit B7

Vláknocementová vlnitá střešní krytina Cembrit B7 je výrobek na bázi cementu a křemičitých přísad armovaný organickými a umělými vlákny. Vlnitá střešní krytina Cembrit B7 se vyrábí v barvě černé, mokka, kaštanové, cihlové.

Vlnitá krytina Cembrit B7 CEMBRIT
Výrobce: Cembrit a.s.
Varianta: 610 mm × 1 100 mm - cihlová  
Balení: 1 ks
Dostupnost: Na objednávku
Způsob platby: Předem - proforma fakturou
Dodací podmínky Zadejte poptávku

Střešní krytiny CEMBRIT nabízí prodejce v současné době pouze v Brně.

zvolený rozměr / varianta sleva běžná cena bez DPH prodejní bez DPH prodejní s DHP
610 mm × 1 100 mm - cihlová 0 % 133,00 Kč / ks 133,00 Kč / ks 160,93 Kč / ks
Při nákupu ušetříte za 1 ks 0,00
Dočasně VYPRODÁNO

Ceník nabízených variant pro Vlnitá krytina Cembrit B7

nabízené rozměry / varianty sleva běžná cena bez DPH prodejní bez DPH prodejní s DHP
610 mm × 1 100 mm - černá 0 % 133,00 Kč / ks 133,00 Kč / ks 160,93 Kč / ks
610 mm × 1 100 mm - grafit 0 % 133,00 Kč / ks 133,00 Kč / ks 160,93 Kč / ks
610 mm × 1 100 mm - mokka 0 % 133,00 Kč / ks 133,00 Kč / ks 160,93 Kč / ks
610 mm × 1 100 mm - cihlová 0 % 133,00 Kč / ks 133,00 Kč / ks 160,93 Kč / ks

Zadat nezávaznou poptávku

Firma:
Jméno: Příjmení: Titul:
Obec: Telefon: E-mail:
Poptávám:

Informace, které nám poskytnete, uložíme. Tyto informace použijeme jedině k tomu, abychom odpověděli na Vaše dotazy a mohli splnit Váš požadavek na seznámení se zbožím. Více se o ochraně osobních údajů v souvislosti s vyplněním kontaktního formuláře dočtete zde.

kliknutím získáte detailní náhled

Barevné odstíny

CEMBRIT - černá
CEMBRIT - černá
CEMBRIT - cihlová
CEMBRIT - cihlová
CEMBRIT - grafit
CEMBRIT - grafit
CEMBRIT - mokka
CEMBRIT - mokka

Vlnitá krytina A6 - Expres

Vlnitá střešní krytina A6 Expres je vhodná pro velké střešní plochy. Jde o lehkou a pevnou střešní krytinu bez nároků na údržbu. Je velmi oblíbena pro svou jednoduchou montáž, kterou urychlují již při výrobě useknuté rohy a předvrtané otvory.

Vlnitá krytina A6 - Expres - její předností jsou předvrtané otvory a useknuté rohy, tedy zdánlivě drobné detaily, které však dokáží ušetřit až polovinu času potřebného k pokládce.

Elegantní šedé vláknocementové vlnité desky se používají pro zastřešení zemědělských, průmyslových, bytových a občanských objektů. Samozřejmě jsou plně kompatibilní s našimi střešními doplňky. Obvykle se upevňují na dřevěné latě ocelovýcmi vruty s kovovou a těsnící podložkou.

Vlnitá střešní krytina A6 Expres se pokládá od sklonu 10°, a to při sklonu 10° - 20° s nutnostní použít těsnící pásku v přesahu krytiny, abychom zabránili vzlínavosti vody. Při sklonu 20°- 90° pak není použití těsnící pásky vůbec nutné. Díky již předem seříznutých rohům a předvrtaným otvorům se desky bez nutnosti jakých koli dalších úprav pokládají zleva doprava s přesahem 150 mm. Kolmo do otvoru v desce se pak zašroubuje upevňovací vrut s podložkou  a ručně se dotáhne.

Vláknocementová vlnitá střešní krytina je výrobek na bázi cementu a křemičitých přísad armovaný organickými vlákny. Používá se pro zastřešení zemědělských, obytných a průmyslových objektů a na obklady fasád a štítů. Vlnitá střešní krytina se vyrábí v přírodní šedé barvě nebo je opatřena barevnou akrylátovou barvou, která se aplikuje na barvící lince za řízených technologických podmínek. Po zahřátí na technologickou teplotu barvení se provádí nástřik rubové a lícní strany desky, pak následuje finální polev lícní strany desky a chladící proces.
Vlnitá střešní krytina je nejvhodnější pro velké střešní plochy. Je vyráběna ve velkých plošných rozměrech, které ji ve spojení s nízkou hmotností činí optimální pro snadnou a rychlou montáž. Krytina zaručuje střechám staveb dlouhou životnost.

Vlnitá střešní krytina musí mít min. sklon 10° doporučený výrobcem a normou ČSN 73 19 01. Krytina A6 a B7 začíná na sklonu 14°. Vlnitá střešní krytina se pokládá na dřevěné latě, na které se upevňuje ocelovými vruty. Rozměry dřevěných latí jsou 50×80 mm nebo podle statického výpočtu. Pro B7 se připouští latě 50×50 mm, 40×60 mm
Pro bezchybnou montáž je nutno dodržet základní pravidla.
Protilehlé rohy krytiny se upravují ve tvaru trojúhelníku na velikost podélného a příčného přesahu s dilatační mezerou 5 -10 mm. Průměr otvorů v krytině se vrtá o 4 mm větší než průměr dříku upevňovacího vrutu (průměr otvoru 10 mm).

Otvory pro vruty se vrtají ve vrcholech vln v místě podélných přesahů. Typ A5 (A6,5) se upevňuje ve vrcholu druhé a páté vlny a typ B8 ve vrcholu druhé a šesté vlny vždy min. 75 mm od spodního okraje vlnité desky. Pro zajištění dlouhodobé funkce střešního pláště je nutno prostor pod krytinou větrat.

Technický list výrobků - Vláknocementová maloplošná střešní krytina stáhnout
Prohlášení o shodě CEMBRIT - vláknocementové desky stáhnout
Ceník CEMBRIT stáhnout
Zkoušky nehořlavosti - CEMBRIT stáhnout
Zdravotní nezávadnost výrobků CEMBRIT stáhnout
Montážní návod - vlnitá krytina CEMBRIT stáhnout
Produktový list - vlnitá střešní krytina A5, A 6.5, A6 (A6 Expres), B8 stáhnout

Osobní odběr: Ve zvolené oblasti není možný osobní odběr


Dopravné - střešní krytiny CEMBRIT

Dodání střešních krytin do 10 dnů na adresu zákazníka. Dopravné je realizováno výrobcem.

Cena dopravy dle množství - dohodou na základě nabídky.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2021 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: