• Zboží není dostupné ve zvolené oblasti.

Difúzní fólie Guttafol DO 95

Vysoce difúzní (kontaktní) fólie Guttafol DO 95 na tepelnou izolaci. Difúzně otevřená podstřešní třívrstvá membrána Guttafol DO 95 pro nevětrané střechy. Střešní fólie není určena pro pokládku na bednění.

Difúzní fólie Guttafol DO 95 Guttafol
Výrobce: Gutta ČR Praha spol. s r.o.

Vysoce difúzní Guttafol DO 95 pro nevětrané střechy

Difúzní fólie Guttafol DO 95

Kontaktní střešní fólie Guttafol DO 95 - difúzně otevřená k přímé pokládce na tepelnou izolaci. Vysoká paropropustnost  -UV odolnost 2 měsíce.

Rozměr: 1,5 x 50 m
Plošná hmotnost: 95 g/m2

 Guttafol DO je kontaktní třívrstvá difúzně otevřená fólie pro vytvoření doplňkové hydroizolační vrstvy šikmé střechy, popř. provětrávané fasády (bez přiznaných spár). Fólie Guttafol DO jsou vyrobeny z vysoce pevných polypropylenových textilií a vodotěsného filmu. Paropropustná kontaktní fólie spolehlivě chrání dřevěné prvky krovu a tepelnou izolaci před pronikáním vody při poškození střechy, netěsnostech střešní krytiny nebo skapávajícímu kondenzátu z krytiny. Tyto kontaktní fólie jsou určeny k přímé pokládce na tepelnou izolaci, popř. dřevěné bednění. Difúzní fólie kontaktní jsou zároveň vysoce propustné pro vodní páry a umožňují tak odvětrání vlhkosti zabudované ve střešním plášti (např. syrové dřevo krovu).

  • Unikátní systém difuzně otevřených fólií, který zajišťuje několik zásadních aspektů pro optimální funkci střešního pláště.
  • Vysoká difúzní propustnost - díky schopnosti propustit značné množství (až 1200 g/m2/den) vodní páry, zajišťuje Guttafol DO dokonalé dýchání střešní konstrukce a optimalizuje tepelně-vlhkostní režim v podstřešním prostoru, zejména u tepelných izolací jejich termoizolační vlastnosti.
  • Zachovává si paropropustnost - vzhledem k vysoké difuzivitě zůstává funkční i po mnoha letech, kdy u nízce difúzních fólií vlivem znečištění a zaprášení se tato schopnost snižuje.
  • Nevyžaduje větrací mezeru - konstrukce fólie umožňuje přímý kontakt s tepelnou izolací čímž dovoluje použití tepelné izolace v celé výšce krokve. Dochází ke zvýšení tepelného odporu konstrukce a nedochází k takzvanému stanovému efektu.
  • Je vodotěsný - efektivně zabraňuje pronikání kondenzátu do tepelné izolace. Obsahuje však mikroporézní PP membránu, kterou je nutné chránit před extrémními atmosférickými vlivy a před dlouhodobým působením UV záření.

Guttafol DO

Vlastnosti produktu Guttafol DO 95

Složení:PP membrána
Rozměry (velikost role):1,5 x 50 m
Plošná hmotnost:90 g/m2
Pevnost:250 N/5 cm
Tepelná stálost:-40°C až + 80°C
Paropropustnost Sd:0,02 m
Propustnost vodní páry Sd hodnota:1200 g/m2/24 hod
Odolnost vůči UV záření:2 měsíce
Výrobce / dovozce:GUTTA ČR - Praha spol. s r.o.

Ceník GUTTA 2017 stáhnout
Střešní fólie Guttafol stáhnout
 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2022 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: