Příslušenství k žlabům SATJAM Niagara Z125

Příslušenství k okapovým žlabům SATJAM Niagara o průměru 125 mm. Žlabové háky, žlabové spojky, žlabový úchyt, žlabový roh, žlabový kout, žlabový kotlík, žlabové čelo. Okapy SATJAM Niagara s povrchovou úpravou 50 um polyuretanového laku.

Příslušenství k žlabům SATJAM Niagara Z125 SATJAM Niagara
Výrobce: SATJAM s.r.o.
Varianta: správková barva 50 ml - SBN  
Balení: 1 ks
Dostupnost: Na objednávku
Termín dodání: cca 10 dnů
Způsob platby: Předem - proforma fakturou
Dodací podmínky Zadejte poptávku
Chcete se zeptat? 605 2_48 626

Zboží ze zakázkové výroby – zboží nelze vrátit zpět !!

Barvu okapů SATJAM prosím uveďte v posledním kroku objednávky do poznámky.

Telefon technické podpory společnosti SATJAM slouží pouze k řešení stavebně technických dotazů. Pro obchodní dotazy a cenové nabídky prosím používejte kontaktní informace prodejce v sekci KONTAKT.

zvolený rozměr / varianta běžná cena bez DPH
správková barva 50 ml - SBN na dotaz

Ceník nabízených variant pro Příslušenství k žlabům SATJAM Niagara Z125

nabízené rozměry / varianty sleva běžná cena bez DPH prodejní bez DPH prodejní s DHP
žlabový hák H 125 na dotaz
žlabový hák H 125 J na dotaz
žlabový hák H 125 kombi na dotaz
žlabová spojka SP 125 na dotaz
žlabový úchyt STAG na dotaz
žlabový roh 90 st. ZRO 125 na dotaz
žlabový kout 90 st. ZKO 125 na dotaz
žlabový kotlík K 125/90 na dotaz
žlabové čelo C125 U na dotaz
správková barva 50 ml - SBN na dotaz

Zadat nezávaznou poptávku

Firma:
Jméno: Příjmení: Titul:
Obec: Telefon: E-mail:
Poptávám:

Informace, které nám poskytnete, uložíme. Tyto informace použijeme jedině k tomu, abychom odpověděli na Vaše dotazy a mohli splnit Váš požadavek na seznámení se zbožím. Více se o ochraně osobních údajů v souvislosti s vyplněním kontaktního formuláře dočtete zde.

kliknutím získáte detailní náhled

Barevné odstíny

RAL 3011 červená
RAL 3011 červená
RAL 7024 tmavě šedá
RAL 7024 tmavě šedá
RAL 8004 terakota
RAL 8004 terakota
RAL 8017 hnědá
RAL 8017 hnědá
RAL 9005 černá
RAL 9005 černá
RAL 9006 stříbrná
RAL 9006 stříbrná
RAL 9010 bílá
RAL 9010 bílá

Okapní žlab SATJAM NiagaraPříslušenství k okapovému žlabu SATJAM Niagara z kvalitního ocelového plechu, který je žárově pozinkovaný. Žlabový hák, spojka, úchyt, žlabový roh, žlabový kout, žlabový kotlík a čelo.Satjam okapy

Využití ocelových okapů SATJAM

Výměna zničených okapových systémů, novostavby, rekonstrukce střech, zateplení domů, stavby komerčních a průmyslových objektů. Obrovskou výhodou okapů SATJAM Niagara je to, že je lze použít ke každé střeše.

Stálebarevnost okapů SATJAM Niagra

Okapový systém SATJAM Niagara se vyrábí v 6 základních barevných variantách, do nichž patří červená, hnědá, bílá, šedá, černá a nově také barva terakota. Nadstandardně si zákazník může objednat i barvu stříbrnou či měděnou. Tato pestrá barevná škála zaručuje okapům SATJAM výbornou přizpůsobivost barvě krytiny, čí fasády a díky parametrům povrchové úpravy i stálobarevnost odstínu.

především podle technických parametrů a materiálu, ze kterého je systém vyroben. Okapový systém by měl být odolný proti korozi, lehký, ale pevný a měl by odolávat povětrnostním vlivům, včetně mrazových cyklů. Všechny tyto podmínky splňuje okapový systém Niagara od společnosti SATJAM.

 

Schéma okapového systému SATJAM Niagara


Firma SATJAM vyrábí 2 velikosti žlabů a svodů. Průměr žlabu je 125 mm nebo 150 mm a průměr svodu 90 mm a 100 mm. S tímto ohledem používá pouze 2 rozměrové varianty pro okapní systém a to 125/90 a 150/100.

Okapový systém SATJAM Niagara lze použít na jakýkoli typ střešní konstrukce i stavby, při rekonstrukcích i na novostavbách nebo pouze při výměně starých okapových systémů.

Jediným omezením při použití je to, že materiály, které jsou použity na výrobu systému SATJAM Niagara, nesmí přijít do kontaktu s mědí. Pokud tedy chceme vybírat okapový systém k měděné střeše, musíme zvolit jiný typ a materiál.

Výměna zničených okapových systémů, novostavby, rekonstrukce střech, zateplení domů, stavby komerčních a průmyslových objektů.

Obrovskou výhodou okapů SATJAM Niagara je to, že je lze použít ke každé střeše.

Montáž okapů SATJAM Niagara

Montáž okapového systému je jednodušší než by se na první pohled mohla zdát. Všechny prvky jsou dodávány jako stavebnice s přesným manuálem, který pochopí i úplný laik.
První co by se mělo udělat před samotnou montáží je vyznačení polohy žlabových kotlíků na střeše a spočítání přesného počtu háků. Pokud se na střeše vyskytují nároží či kouty, je potřeba s tím dopředu počítat.

Dalším úkolem je výběr vhodného typu háků podle dané střešní konstrukce. Je na výběr z 3 možností kotvení háků, a to přímo do krokve, do okapové desky či do desky čelní. V prvních dvou případech se využívají zaklapávací háky, jazýčkové háky nebo háky s nosem a ve třetím případě, kdy se hák kotví do čelní desky, je využíván hák kombinovaný.
! Počet a typ háků je závislý na zatížení, kterému musí okapový systém odolávat!

Při samotné montáži žlabových háků musíme splnit několik podmínek správného provedení. Musíme zajistit dostatečný spád žlabu, který je minimálně 3%, což odpovídá 3mm na 1m žlabu. Pokud je žlab delší jak 10 m, musí být vyspádovaný dvěma směry. Dále musíme při jejich ohýbání zachovat sklon střešní roviny a respektovat rozteče háků. Pokud háky kotvíme do krokví, rozestup se rovná rozteči krokví do maximální délky 1200 mm. Jestliže kotvíme do desky, rozteč bude maximálně 600 mm. Při kotvení do čelní desky je možno rozteč háků dle požadavku na únosnost snížit až na 200 mm.

Při větší zátěži použijeme k hákům i tzv. stagy, což jsou ocelové záchytné prvky, které z vrchní strany drží žlab v předepsané poloze, pomáhají roznášet zatížení a jsou zakotveny do krokve či okapové desky, nebo první latě.

Na již namontované háky umístíme žlab, na který si zakreslíme polohu kotlíků. Do zakreslených značek vystřihneme otvor pro napojení kotlíku, osadíme je a zajistíme. Poté usadíme a zajistíme žlab. Pro napojení dvou žlabů slouží žlabová spojka, která má v sobě těsnění, díky kterému už nemusíme spoj více upravovat. Musíme ale mezi žlaby nechat dilatační spáru 5 mm. Na konce žlabů přinýtujeme žlabové čelo, do kotlíků osadíme kolena a svody, které přichytíme ke zdi pomocí objímek, a dílo je dokončeno.

Montáž okapového systému SATJAM je jednodušší než by se na první pohled mohla zdát. Všechny prvky jsou dodávány jako stavebnice s přesným manuálem, který pochopí i úplný laik.

Katalog a montážní návod okapových systémů SATJAM Niagara stáhnout
Katalog produktů SATJAM stáhnout
Prohlášení o shodě - okapový systém SATJAM Niagara stáhnout
Záruční list na okapy SATJAM stáhnout
Postup při skladování produktů SATJAM stáhnout
Ceník SATJAM stáhnout
Katalog výrobků SATJAM stáhnout
Povrchové úpravy SATJAM - vzorkovník barev stáhnout

Osobní odběr: Ve zvolené oblasti není možný osobní odběr


Dopravné produktů SATJAM

Dodání produktů SATJAM zásilkovou službou v rámci celé České republiky na adresu zákazníka. Při nákupu sortimentu SATJAM do 3100,- Kč včetně DPH není zajištěna doprava - možnost osobního odběru v obchodních střediscích SATJAM Ostrava, Brno, Praha - Úvaly, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice.

Při spojeném nákupu zboží expedovaného ze skladu 120 je účtována pouze jedna doprava.

Počet odebraného zboží

 

Výše poplatku

Dopravné do 50m2

750,- Kč
Dopravné nad 50m2 1815- Kč
Při nákupu do 3.100,- Kč
 NEREALIZOVÁNO

V případě zájmu o osobní odběr v nabízených lokalitách je nutné zvolit polohu ( např. Jihomotavský kraj - Brno).

Do 50 m2 si společnost SATJAM vyhrazuje účtovat malometrážní přirážku 605,- Kč                                                                           

Ceny dopravného včetně DPH

Dopravné je zajištěno přímo výrobcem SATJAM po celé ČR. Výrobce si vyhrazuje prodloužený termín dodání u zakázkových zásilek v odlehlých oblastech od výrobního závodu na 20 dnů.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: