Plechová střešní krytina SATJAM Grande PUM 50

Kritina SATJAM Grande s povrchovou úpravou purmat 50 µm, tloušťka plechu 0,5 mm (PUM 50) je moderní plechová střešní krytina s imitací střešní tašky a univerzálním použitím a vynikající odolností proti všem povětrnostním vlivům, včetně silného krupobití. Své příznivce si střešní krytina SATJAM Grande získává především díky výborným užitným vlastnostem a velmi dobrému poměru kvality a ceny.

Plechová střešní krytina SATJAM Grande PUM 50 SATJAM
Výrobce: SATJAM s.r.o.
Varianta: 1100 x 350 / 0,5 mm
Balení: 1 m2
Dostupnost: Na objednávku
Termín dodání: cca 10 dnů
Způsob platby: Předem - proforma fakturou
Dodací podmínky Zadejte poptávku
Chcete se zeptat? 605 2_48 626

Zboží ze zakázkové výrobyy - nelze vrátit zpět !!

Kód RAL barvy SATJAM uveďte v posledním kroku objednávky do poznámky s upřesněním typu střechy, délky okapní hrany, hřebene a spádnice. Střešní doplňky a příslušenství budou doporučeny výrobcem v nezávislé cenové nabídce.

Při objednávce do 50 m2 krytiny výrobce účtuje malometrážní přirážku 605,- Kč s DPH.

zvolený rozměr / varianta běžná cena bez DPH
1100 x 350 / 0,5 mm na dotaz

Zadat nezávaznou poptávku

Firma:
Jméno: Příjmení: Titul:
Obec: Telefon: E-mail:
Poptávám:

Informace, které nám poskytnete, uložíme. Tyto informace použijeme jedině k tomu, abychom odpověděli na Vaše dotazy a mohli splnit Váš požadavek na seznámení se zbožím. Více se o ochraně osobních údajů v souvislosti s vyplněním kontaktního formuláře dočtete zde.

kliknutím získáte detailní náhled

Barevné odstíny

RR 029 červená
RR 029 červená
RR 032 tmavě hnědá
RR 032 tmavě hnědá
RR 033 černá
RR 033 černá
RR 750 cihlová
RR 750 cihlová

Plechová střešní krytina SATJAM Grande PS 25Satpur 50 µm, 0,5 mm (SP 50) - 4 barvy.Plechové střešní krytiny SATJAM

Plechová střešní krytina SATJAM Grande pro rekonstrukce střech, novostavby rodinných domů, stavby bytových domů, střešní nástavby panelových a bytových domů.

Plechová střešní krytina SATJAM SATJAM Grande

SATJAM Grande PS 25 je moderní střešní krytina - imitace střešních tašek s univerzálním použitím a vynikající odolností proti všem povětrnostním vlivům, včetně silného krupobití. Svým nezaměnitelným tvarem, který charakterizuje mohutný oblouk, má tato velkoformátová krytina velké množství příznivců. Její charakteristický tvar a celkový dojem střechy připomíná klasickou „románskou tašku“.

Využití střešní krytiny SATJAM Grande

Plechová střešní krytina SATJAM Nordic je vhodná pro rekonstrukce střech, novostavby rodinných domů, stavby bytových domů, střešní nástavby panelových a bytových domů, stavby občanské vybavenosti, komerční a užitkové objekty.

Technické údaje střešní krytiny SATJAM Grande

Lehké střešní krytiny SATJAM Grande jsou vyráběny v pásech o celkové délce až 6000mm, na míru dle kladečského plánu, který vám zdarma zhotovíme a zodpovíme rovněž vaše otázky ohledně konstrukce a funkčnosti střechy. Střešní krytinu SATJAM Grande vyrábíme ve dvou délkových provedeních,

Minimální sklon střechy je 10°. Uplatnění krytiny na menší sklony je možné po konzultaci s našimi techniky. O montáži krytiny naleznete více informací v montážním návodu.

Plechová střešní krytina SATJAM GRANDE - ilustraceProč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Grande

  • Nízká hmotnost plechové střešní krytiny SATJAM - až 10x nižší než je hmotnost betonových střešních krytin, umožňuje optimalizovat náklady na stavbu domu již od samého počátku.
  • Vysoká kvalita materiálu SATJAM - vstupní materiál je nakupován u renomovaných dodavatelů, jako je např. Arcellor Mittal, Myriad, Corus a další.
  • Široká nabídka barev a povrchových úprav umožní sladění krytiny s fasádou a ostatními stavebními prvky.
  • Dlouhá životnost střešní krytiny SATJAM - 50 - 60 let s minimálními nároky na údržbu střešní krytiny, záruka „SATJAM záruka Plus“ je poskytována až v délce 30 let.
  • Servis a poradenství - zdarma vám připravíme kladečský plán na střešní krytinu SATJAM vč. materiálového rozpočtu, a pokud se pro realizaci rozhodnete, střechu většinou dopravíme na místo stavby nákladním automobilem s hydraulickou rukou.
  • Kompletní střešní systém SATJAM - aby námi dodávané střechy odpovídaly současným požadavkům na moderní řešení funkčního střešního pláště, dodáváme společně s krytinou také ucelený systém, tvořený střešními doplňky, jako jsou hřebenáče, závětrné lišty, okapní plechy, prostupové tašky, difuzní fólie, originální spojovací materiál a také okapy SATJAM Niagara.

Firma SATJAM nabízí široký sortiment produktů pro stavbu střech (nabízí střešní krytiny, ale i okapy). Všechny tyto výrobky značky SATJAM jsou vhodné pro rekonstrukce, ale i pro stavbu nových domů. Produkty SATJAM vám dávají možnost využít ucelený systém, jenž vám pomůže se zastřešení vašeho domu.

Montážní návod - střešní krytina SATJAM Roof SATJAM Grande stáhnout
Montážní návod SATJAM - sněhové zábrany stáhnout
Postup při skladování produktů SATJAM stáhnout
Povrchové úpravy SATJAM - vzorkovník barev stáhnout
Laťování - střešní krytiny REGAMET stáhnout

Osobní odběr: Ve zvolené oblasti není možný osobní odběr


Dopravné produktů SATJAM

Dodání produktů SATJAM zásilkovou službou v rámci celé České republiky na adresu zákazníka. Při nákupu sortimentu SATJAM do 3100,- Kč včetně DPH není zajištěna doprava - možnost osobního odběru v obchodních střediscích SATJAM Ostrava, Brno, Praha - Úvaly, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice.

Při spojeném nákupu zboží expedovaného ze skladu 120 je účtována pouze jedna doprava.

Počet odebraného zboží

 

Výše poplatku

Dopravné do 50m2

750,- Kč
Dopravné nad 50m2 1815- Kč
Při nákupu do 3.100,- Kč
 NEREALIZOVÁNO

V případě zájmu o osobní odběr v nabízených lokalitách je nutné zvolit polohu ( např. Jihomotavský kraj - Brno).

Do 50 m2 si společnost SATJAM vyhrazuje účtovat malometrážní přirážku 605,- Kč                                                                           

Ceny dopravného včetně DPH

Dopravné je zajištěno přímo výrobcem SATJAM po celé ČR. Výrobce si vyhrazuje prodloužený termín dodání u zakázkových zásilek v odlehlých oblastech od výrobního závodu na 20 dnů.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: