Plechová krytina SATJAM Bond Exclusive

SATJAM Bond Exclusive je plechová maloformátová střešní krytina s kamenným posypem. Barevné provedení střešní krytiny SATJAM BOND Exclusive je rozvrženo do 3 řad, z nich standardně se vyrábí základní a rozšířená řada.

Plechová krytina SATJAM Bond Exclusive SATJAM
Výrobce: SATJAM s.r.o.
Varianta: 1020 x 450 mm - kamenný posyp
Balení: 2,56 ks
Dostupnost: Na objednávku
Termín dodání: cca 10 dnů
Způsob platby: Předem - proforma fakturou
Dodací podmínky Zadejte poptávku
Chcete se zeptat? 605 2_48 626

Zboží ze zakázkové výroby - nelze vrátit zpět !!

Kód RAL barvy SATJAM uveďte v posledním kroku objednávky do poznámky s upřesněním typu střechy, délky okapní hrany, hřebene a spádnice. Střešní doplňky a příslušenství budou doporučeny výrobcem v nezávislé cenové nabídce.

Při objednávce do 50 m2 krytiny výrobce účtuje malometrážní přirážku 605,- Kč s DPH.

zvolený rozměr / varianta sleva běžná cena bez DPH prodejní bez DPH prodejní s DHP
1020 x 450 mm - kamenný posyp 25 % 155,90 Kč / ks 116,93 Kč / ks 141,48 Kč / ks
Balení 2.56 ks (m2) 399,10 Kč 299,33 362,19 Kč
Při nákupu ušetříte za 1 ks 47,16
KOUPIT: m2  

kliknutím získáte detailní náhled

Barevné odstíny

SBE 0001 Ruby
SBE 0001 Ruby
SBE 0005 Carnelian
SBE 0005 Carnelian
SBE 0008 Hematite
SBE 0008 Hematite
SBE 0010 Sodalite
SBE 0010 Sodalite
SBE 0020 Dark Tiger
SBE 0020 Dark Tiger
SBE 0022 Jasper
SBE 0022 Jasper

Plechová střešní krytina SATJAM Bond - ilustraceKamenný posyp v povrchové úpravě EXELENT - 6 barev. 1 m2 - 2,56 ks tašky.Plechové střešní krytiny SATJAM

SATJAM Bond Exclusive je exklusivní, a přitom cenové dostupná střešní krytina. Vyniká jak svým tvarem, tak svým barevným provedení i specifickou povrchovou úpravou. Imponující je i 80letá životnost krytiny garantovaná 30letou zárukou. Díky malému formátu šablon se hod především na složitější tvary střech, ale vynikne i na střechách jednoduchých.

Plechová střešní krytina SATJAM Bond Exclusive

Využití střešní krytiny SATJAM Bond Exclusive pro novostavby rodinných domů, rekonstrukce střech vč. rekonstrukcí v historické zástavbě.

Technické údaje střešní krytiny SATJAM Bond Exclusive

Lehké střešní krytiny s minerálním posypem SATJAM Bond Exclusive jsou vyráběny v šablonách o rozměrech uvedených v tabulce. Dodány jsou na základě kladečského plánu, který vám zdarma zhotovíme a zodpovíme rovněž vaše otázky ohledně konstrukce a funkčnosti střechy. Díky malým rozměrům šablon a jejich nízké hmotnosti vám střechu o rozloze např. 160m2 přivezeme pouze na třech paletách a vy ušetříte jak na nákladech za přesun materiálů, tak na montážních nákladech, protože montáž je velice rychlá a jednoduchá.

Minimální sklon střechy je 12°. Uplatnění krytiny na menší sklony je možné po konzultaci s našimi techniky. Více informací o montáži naleznete v montážním návodu.

Povrchová úprava SATJAM EXCELENT

Plechová střešní krytina SATJAM Bond - ilustraceProč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Bond Exclusive

  • Dlouhá životnost střešní krytiny SATJAM Bond Exclusive, záruka 30 let - původ ocelové střešní krytiny s minerálním posypem se datuje někdy do 60. let na Novém Zélandu. Systém se pak velice rychle rozšířil po celém světě, takže životnost i záruky jsou prověřeny různorodými povětrnostními podmínkami i časem.
  • Vysoká kvalita materiálu - vstupní materiál je nakupován u renomovaných dodavatelů, jako je např. Arcellor Mittal, Myriad, Corus a další. Další vrstvy, výroba a následné zkoušení umožňují poskytnout dlouhou, 30letou, záruku.
  • Široká nabídka barev - střešní krytina SATJAM Bond Exclusive se vyrábí až ve dvaceti barevných variantách, což podporuje mimořádný estetický vzhled této krytiny. Zároveň nabízíme nejširší barevnou paletu tohoto druhu krytiny na trhu.
  • Vysoká odolnost - díky několikavrstvé povrchové úpravě krytiny lze tuto použít v extrémních povětrnostních, dokonce i korozivních, podmínkách.
  • Servis a poradenství - zdarma vám připravíme kladečský plán vč. materiálového rozpočtu, a pokud se pro realizaci rozhodnete, střechu většinou dopravíme na místo stavby nákladním automobilem s hydraulickou rukou.
  • Střešní systém - aby námi dodávané střechy odpovídaly současným požadavkům na moderní řešení funkčního střešního pláště, dodáváme společně s krytinou také ucelený systém, tvořený střešními doplňky, jako jsou hřebenáče, závětrné lišty, okapní plechy, prostupové tašky, difuzní fólie, originální spojovací materiál a také okapy SATJAM Rain Water System.

Plechová krytina SATJAM Bond Exclusive - popis 1Satjam Bond - vlny

Firma SATJAM nabízí široký sortiment produktů pro stavbu střech (nabízí střešní krytiny, ale i okapy). Všechny tyto výrobky značky SATJAM jsou vhodné pro rekonstrukce, ale i pro stavbu nových domů. Produkty SATJAM vám dávají možnost využít ucelený systém, jenž vám pomůže se zastřešení vašeho domu.

Montážní návod SATJAM - sněhové zábrany stáhnout
Postup při skladování produktů SATJAM stáhnout
Montážní návod SATJAM Bond Exclusive a SATJAM Bond Metalic stáhnout
Povrchové úpravy SATJAM - vzorkovník barev stáhnout
Laťování - střešní krytiny REGAMET stáhnout

Osobní odběr: Ve zvolené oblasti není možný osobní odběr


Dopravné produktů SATJAM

Dodání produktů SATJAM zásilkovou službou v rámci celé České republiky na adresu zákazníka. Při nákupu sortimentu SATJAM do 3100,- Kč včetně DPH není zajištěna doprava - možnost osobního odběru v obchodních střediscích SATJAM Ostrava, Brno, Praha - Úvaly, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice.

Při spojeném nákupu zboží expedovaného ze skladu 120 je účtována pouze jedna doprava.

Počet odebraného zboží

 

Výše poplatku

Při nákupu nad 15.000,- Kč  
 ZDARMA
Při nákupu nad 3.100 do  15.000,- Kč
 1.210,- Kč
Při nákupu do 3.100,- Kč
 NEREALIZOVÁNO

V případě zájmu o osobní odběr v nabízených lokalitách je nutné zvolit polohu ( např. Jihomotavský kraj - Brno).

Do 50 m2 si společnost SATJAM vyhrazuje účtovat malometrážní přirážku 605,- Kč                                                                           

Ceny dopravného včetně DPH

Dopravné je zajištěno přímo výrobcem SATJAM po celé ČR. Výrobce si vyhrazuje prodloužený termín dodání u zakázkových zásilek v odlehlých oblastech od výrobního závodu na 20 dnů.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2020 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: