Plechová střešní krytina SATJAM Rapid SATPUR

SATJAM Rapid je plechová střešní krytina v povrchové úpravě SATPUR / PURMAT, která svým vzhledem připomíná falcovanou střešní krytinu, tedy krytinu s dvojitou stojatou drážkou. Montáž střešní krytiny SATJAM Rapid SP 50 je však mnohem jednodušší, rychlejší a tím i cenově dostupnější.

Plechová střešní krytina SATJAM Rapid SATPUR SATJAM
Výrobce: SATJAM s.r.o.
Varianta: šířka 510 mm / tloušťka 0,5 mm  
Balení: 1 m2
Dostupnost: Na objednávku
Termín dodání: cca 10 dnů
Způsob platby: Předem - proforma fakturou
Dodací podmínky Zadejte poptávku
Chcete se zeptat? 605 2_48 626

Zboží ze zakázkové výroby – zboží nelze vrátit zpět !!

Střešní doplňky budou naceněny

Kód RAL barvy a délku uveďte v posledním kroku objednávky do poznámky s upřesněním typu střechy, délky okapní hrany, hřebene a spádnice. Střešní doplňky a příslušenství budou doporučeny výrobcem v nezávislé cenové nabídce.

Při objednávce do 50 m2 krytiny výrobce účtuje malometrážní přirážku 605,- Kč s DPH.

zvolený rozměr / varianta běžná cena bez DPH
šířka 510 mm / tloušťka 0,5 mm na dotaz

Ceník nabízených variant pro Plechová střešní krytina SATJAM Rapid SATPUR

nabízené rozměry / varianty sleva běžná cena bez DPH prodejní bez DPH prodejní s DHP
šířka 510 mm / tloušťka 0,5 mm na dotaz
šířka 310 mm / tloušťka 0,5 mm na dotaz

Zadat nezávaznou poptávku

Firma:
Jméno: Příjmení: Titul:
Obec: Telefon: E-mail:
Poptávám:

Informace, které nám poskytnete, uložíme. Tyto informace použijeme jedině k tomu, abychom odpověděli na Vaše dotazy a mohli splnit Váš požadavek na seznámení se zbožím. Více se o ochraně osobních údajů v souvislosti s vyplněním kontaktního formuláře dočtete zde.

kliknutím získáte detailní náhled

Barevné odstíny

RR 029 červená
RR 029 červená
RR 032 tmavě hnědá
RR 032 tmavě hnědá
RR 033 černá
RR 033 černá
RR 750 cihlová
RR 750 cihlová

Plechová střešní krytina SATJAM Rapid - ilustracePovrchová úprava Satpur 50 µm, 0,5 mm (SP 50)  - 4 barvy.Plechové střešní krytiny SATJAM

Plechová střešní krytina SATJAM SATJAM Rapid pro rekonstrukce střech, novostavby rodinných domů, stavby bytových domů, střešní nástavby panelových a bytových domů.

Plechová střešní krytina SATJAM SATJAM Rapid

SATJAM Rapid je střešní krytina, která svým vzhledem připomíná falcovanou střešní krytinu, tedy krytinu s dvojitou stojatou drážkou. Montáž této střešní krytiny je však mnohem jednodušší, rychlejší a tím i cenově dostupnější.

SATJAM Rapid se pokládá na bednění nebo na laťování. Při pokládce na bednění zajišťuje odvětrání střechy speciální fólie.

Využití střešní krytiny SATJAM Rapid

Plechová velkoformátová střešní krytina SATJAM Rapid PS 25 se hodí především na novostavby (moderní pultové střechy). Díky své nízké hmotnosti a jednoduché a rychlé montáži ji lze použít i pro rekonstrukce střech.

Povrchová úprava SATJAM EXTRA

Technické údaje střešní krytiny SATJAM Rapid

Krytina SATJAM Rapid je vyráběna v pásech o celkové délce 500 až 7000 mm, na míru dle kladečského plánu, který vám zdarma zhotovíme a zodpovíme rovněž vaše otázky ohledně konstrukce a funkčnosti střechy. Plechová střešní krytina SATJAM Rapid se vyrábí ve dvou stavebních šířkách – 500 a 300 mm. Pokládá se na bednění nebo na laťování za použití skrytého kotvení a lze ji použít od sklonu střechy 12°. Pokud řešíte nižší sklon, kontaktujte nás.

Plechová krytina SATJAM Rapid - iluProč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Rapid

Nízká hmotnost krytiny SATJAM Rapid - až 10x nižší než je hmotnost betonových střešních krytin, umožňuje optimalizovat náklady na stavbu domu již od samého počátku.
Design střechy - střecha získá díky provedení krytina a díky široké paletě barev a povrchových úprav efektní vzhled, zapadající jak do moderní zástavby, zároveň ale připomíná klasickou falcovanou střešní krytinu a může tak velmi dobře zapadnout i do historické zástavby.
Široká nabídka barev a povrchových úprav - umožní sladění krytiny s fasádou a ostatními stavebními prvky.
Dlouhá životnost krytiny SATJAM Rapid - 50 - 60 let s minimálními nároky na údržbu střešní krytiny, záruka „SATJAM záruka Plus“ je poskytována až v délce 30 let.
Servis a poradenství - zdarma vám připravíme kladečský plán vč. materiálového rozpočtu, a pokud se pro realizaci rozhodnete, střechu většinou dopravíme na místo stavby nákladním automobilem s hydraulickou rukou.
Střešní systém - aby námi dodávané střechy odpovídaly současným požadavkům na moderní řešení funkčního střešního pláště, dodáváme společně s krytinou také ucelený systém, tvořený střešními doplňky, jako jsou hřebenáče, závětrné lišty, okapní plechy, prostupové tašky, difuzní fólie, originální spojovací materiál a také okapy SATJAM Niagara

Technická data plechová střešní krytina SATJAM Rapid

  • Střešní krytina     panel se zaklapávací drážkou
  • Tloušťka krytiny     0,5 mm
  • Stavební šířka     300 mm / 500 mm
  • Min./Max. délka     0,5 / 7 m
  • Povrchová úprava     25 µm, satmat 35 µm, satpur 50 µm, alusat, Colorcoat HPS 200

Plechová krytina SATJAM Rapid - ilu

 

Firma SATJAM nabízí široký sortiment produktů pro stavbu střech (nabízí střešní krytiny, ale i okapy). Všechny tyto výrobky značky SATJAM jsou vhodné pro rekonstrukce, ale i pro stavbu nových domů. Produkty SATJAM vám dávají možnost využít ucelený systém, jenž vám pomůže se zastřešení vašeho domu.

Střešní krytiny SATJAM se standardně vyrábějí z ocelového plechu s lakovanou povrchovou úpravou. Polyestersat 25 µm je standardní úprava, kde tloušťka laku je 25 µm. Je nejlevnější ze všech úprav. Matná povrchová úprava Satmat 35 µm je již silnější, lépe chrání proti korozi a střešní krytiny SATJAM jsou díky matnému provedení téměř k nerozeznání od klasických střešních krytin. Satpur 50 µm je nejodolnější povrchovou úpravou vůči mechanickému poškození a nejlépe chrání ocelový plech před případnou korozí. Střešní krytiny s touto úpravou jsou velmi podobné engobovaným krytinám.

Montážní návod SATJAM - sněhové zábrany stáhnout
Postup při skladování produktů SATJAM stáhnout
Montážní návod SATJAM Rapid stáhnout
Povrchové úpravy SATJAM - vzorkovník barev stáhnout
Laťování - střešní krytiny REGAMET stáhnout

Osobní odběr: Ve zvolené oblasti není možný osobní odběr


Dopravné produktů SATJAM

Dodání produktů SATJAM zásilkovou službou v rámci celé České republiky na adresu zákazníka. Při nákupu sortimentu SATJAM do 3100,- Kč včetně DPH není zajištěna doprava - možnost osobního odběru v obchodních střediscích SATJAM Ostrava, Brno, Praha - Úvaly, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice.

Při spojeném nákupu zboží expedovaného ze skladu 120 je účtována pouze jedna doprava.

Počet odebraného zboží

 

Výše poplatku

Dopravné do 50m2

750,- Kč
Dopravné nad 50m2 1815- Kč
Při nákupu do 3.100,- Kč
 NEREALIZOVÁNO

V případě zájmu o osobní odběr v nabízených lokalitách je nutné zvolit polohu ( např. Jihomotavský kraj - Brno).

Do 50 m2 si společnost SATJAM vyhrazuje účtovat malometrážní přirážku 605,- Kč                                                                           

Ceny dopravného včetně DPH

Dopravné je zajištěno přímo výrobcem SATJAM po celé ČR. Výrobce si vyhrazuje prodloužený termín dodání u zakázkových zásilek v odlehlých oblastech od výrobního závodu na 20 dnů.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2023 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: