Střešní okno AURA AVX 800 Komfort

Dřevěné střešní okno AURA AVX 800 s osou otáčení ve středu rámu jsou určena pro instalaci do střech o sklonu 15-90°. Střešní okna AURA AVX jsou opatřena ventilačním modulem, který zajišťuje účinné větrání bez nutnosti otevření okna.

Střešní okno AURA AVX 800 Komfort AURA / SATJAM
Výrobce: SATJAM s.r.o.
Varianta: 78 x 118 cm
Balení: 1 ks
Dostupnost: Skladem
Termín dodání: cca 10 dnů
Způsob platby: Proforma fakturou
Dodací podmínky Zadejte poptávku
Chcete se zeptat? 605 2_48 626

Telefon technické podpory společnosti SATJAM slouží pouze k řešení stavebně technických dotazů. Pro obchodní dotazy a cenové nabídky prosím používejte kontaktní informace prodejce v sekci KONTAKT.

zvolený rozměr / varianta sleva běžná cena bez DPH prodejní bez DPH prodejní s DHP
78 x 118 cm 18 % 5 860,00 Kč / ks 4 805,20 Kč / ks 5 814,29 Kč / ks
Při nákupu ušetříte za 1 ks 1 276,31
KOUPIT: ks  

Střešní okna AURA

Dřevěné střešní okno AURA AVX 800 Komfort

Dřevěná střešní okna AURA AVX 800 s osou otáčení ve středu rámu jsou určena pro instalaci do střech o sklonu 15-90°. Jsou opatřena ventilačním modulem, který zajišťuje účinné větrání bez nutnosti otevření okna.

Detail okna AURA 1 Detail aura

SATJAM AURA - střešní okna s úsporou

Střešní okna AURA AVX nejvyšší jakosti s desetiletou zárukou. Evropský výrobce s dlouholetou zkušeností s výrobou a přísnou kontrolou jakosti připravil tuto řadu oken s nadprůměrnými tepelnětechnickými vlastnostmi pod značkou AURA pro firmu Satjam. Jakost a technické parametry jsou důkladně a dlouhodobě testovány podle nejnovějších evropských norem. Střešní okna jsou zabudována v blízkosti povrchu krytiny, což je výhodné nejenom z hlediska tepelné izolace, ale i z estetických důvodů. Vysoká kvalita a velmi rozumná cena jsou hlavními důvody pro volbu střešního okna AURA.

SATJAM Aura – střešní okna s úsporou

Řadu střešních oken AURA uvádíme na trh jako reakci na vzrůstající poptávku po kvalitních střešních oknech. Tato modelová řada střešních oken, se kterou se nesetkáte u žádného jiného dodavatele, Vám přináší několik významných výhod. Jde především o vynikající poměr kvalita / cena. V této cenové kategorii střešní okna vynikají nadprůměrnými tepelnětechnickými parametry a při stejném vnějším rozměru rámu dosahují o cca 10% větší plochy zasklení. Spodní ovládání se dvěma ventilačními polohami a ventilačním modulem zabudovaným v rámu nabízíme již ve standardu. Jednoduchá montáž vycházející z obecně známých principů. Toto všechno jsou výhody, které Vám přinesou finanční úsporu v podobě velmi příznivé ceny a nízkých nákladů na spotřebovanou energii při užívání.

Montážní návod střešních oken AURA stáhnout
Ceník SATJAM stáhnout
Katalog výrobků SATJAM stáhnout

Osobní odběr: Ve zvolené oblasti není možný osobní odběr


Dopravné produktů SATJAM

Dodání produktů SATJAM zásilkovou službou v rámci celé České republiky na adresu zákazníka. Při nákupu sortimentu SATJAM do 3100,- Kč včetně DPH není zajištěna doprava - možnost osobního odběru v obchodních střediscích SATJAM Ostrava, Brno, Praha - Úvaly, Hradec Králové, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice.

Při spojeném nákupu zboží expedovaného ze skladu 120 je účtována pouze jedna doprava.

Počet odebraného zboží

 

Výše poplatku

Při nákupu nad 7.300,- Kč  
 ZDARMA
Při nákupu nad 3.100 do  7.300,- Kč
 1.210,- Kč
Při nákupu do 3.100,- Kč
 NEREALIZOVÁNO

V případě zájmu o osobní odběr v nabízených lokalitách je nutné zvolit polohu ( např. Jihomotavský kraj - Brno).                                                                            

Ceny dopravného včetně DPH

Dopravné je zajištěno přímo výrobcem SATJAM po celé ČR. Výrobce si vyhrazuje prodloužený termín dodání u zakázkových zásilek v odlehlých oblastech od výrobního závodu na 20 dnů.

 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2020 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: