• Zboží není dostupné ve zvolené oblasti.

Bitumenová vlnitá deska Guttanit 11

Vlnitá asfaltová deska Guttanit 11 Natur Color je lehká bitumenová střešní krytina o rozměru 2 x 0,83 m vhodná pro zastřešení hospodářských budov ve čtyřech přírodních barvách. Menší rozměr desky Guttanit 11 snižuje ztráty při překrytí a usnadňuje manipulaci.

Bitumenová vlnitá deska Guttanit 11 GUTTA
Výrobce: Gutta ČR Praha spol. s r.o.

Minimální odběr 3 desky.

Zboží je momentálně nedostupné - nelze objednat !!!

Bitumenová deska Guttanit 11

Guttanit 14Bitumenová lehká a odolná deska vhodná pro zastřešení hospodářských budov ve čtyřech přírodních barvách. Menší rozměr usnadňuje manipulaci a menší rozměr vlny snižuje ztráty překrytím.

Bitumenovou desku Guttanit 11 je možné použít na šikmé střechy již od 5°sklonu, hospodářské a zemědělské stavby - i obloukové, zahradní stavby a přístřešky.

Tato speciální konstrukce deska má rovněž za následek vysokou pružnost. Bitumenové vlnité desky Guttanit umožňují optimální přizpůsobení i na nerovném povrchu. Tato vlastnost je ideální pro renovace. Poloměr zakřivení 8 m lze využít při stavbě obloukových hal.

Technická data:

Rozměr d x š 2,0 x 083 m
Hmotnost 3 kg/m2
Plocha desky 1,66 m2
Plocha s překrytím 1,40 m2
Šířka / výška vlny 76 / 30 mm
Počet vln 11

GUTTANIT je pro svou nízkou hmotnost ideální pro překrytí starých střech, funkční řešení pro střechy a obklady stěn na nejrůznějších typech střech, odolnost vůči různým klimatickým podmínkám, maximální pružnost, pevnost a odolnost proti pohybu, bitumenová deska, která vyniká poměrem mezi čistou plochou a plochou zakrytou přesahy, tento princip využívá kombinace velké plochy desky a menšího překrytí užší vlnou, mechanická a statická odolnost, díky nižší velikosti a vyššímu počtu vln, rozměrová stálost.
Výroba desek Guttanit je na principu dvacetivrstvé laminace s vlákny orientovanými v podélném směru.

GUTTANIT - je bitumenová deska, která vyniká unikátním poměrem mezi čistou plochou a plochou zakrytou přesahy, tento princip využívá kombinace velké plochy desky a menšího překrytí užší vlnou.

- Odolnost vůči různým klimatickým podmínkám
- Maximální pružnost, pevnost a odolnost proti pohybu
- Vhodná pro univerzální aplikace
- Snadná montáž i manipulace
- Vhodné pro obloukové střechy od poloměru 6 m

Bitumenové vlnité střešní desky Gutta

jsou jedním z nejekonomičtějších a nejvíce funkčních řešení pro střechy a obklady stěn na nejrůznějších typech střech. Stovky tisíc střech položených po celém světě prokazují již desítky let odolnost vůči různým klimatickým podmínkám od arktických oblastí až po tropy. Desky jsou vyráběné patentovaným způsobem založeným na principu dvacetivrstvé laminace s vlákny orientovanými v podélném směru. Tento princip zajišťuje desce maximální pružnost, pevnost a odolnost proti pohybu. Pyramidová struktura povrchu desky obsahuje vysoké množství barevných pigmentů.

Bitumenové střešní desky GUTTA stáhnout
Montážní návod - bitumenové střešní desky GUTTA stáhnout
Ceník GUTTA 2017 stáhnout
 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2021 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: