• Zboží není dostupné ve zvolené oblasti.

Profi lepidlo na parozábrany Gutta

Profesionální jednosložkové lepidlo pro lepení parozábran a fólií. Vytváří odolný trvale pružný spoj, odolávající vodě, UV záření a teplotám až do +80°C.

Profi lepidlo na parozábrany Gutta Guttafol
Výrobce: Gutta ČR Praha spol. s r.o.

Dodáváme pouze celé balení - 25 ks v kartonu.

Profi lepidlo na parozábrany

Profi lepidlo na parozábrany Jednosložkové lepidlo na parozábrany bez rozpouštědel. V průběhu vytvrzovacího procesu je zcela bez zápachu. Vytváří odolný trvale pružný spoj odolávající vodě, UV záření a teplotám až do +80°C. Používá se pro lepení parotěsných zábran a fólií. Gutta lepidlo na parozábrany má výbornou přilnavost na běžné stavební podklady - dřevo, kov, plasty, beton, omítka.

Vytváří odolný trvale pružný spoj.

CHARAKTERISTIKA

Lepidlo na parozábrany je jednosložkové lepidlo bez rozpouštědel, v průběhu vytvrzování bez zápachu. Odolává UV záření, vodě, teplotám, ozonu, rozpouštědlům, zředěným chemikáliím.

Lepidlo nevykazuje smrštění, vytváří odolný trvale pružný spoj.

POUŽITÍ

Je určeno pro lepení parotěsných zábrana a folií, obsahující např. polyetylen, polypropylen, PVC, EPDM, DPC. Lepidlo má výbornou přilnavost na běžné stavební podklady – dřevo, kov, plasty, beton, omítka.

APLIKACE

Podkladové plochy musí být odprášené, odmaštěné a suché. Odřízněte špičku kartuše nad závitem, našroubujte aplikační špičku, tu seřízněte dle požadovaného vytlačovaného množství (minimální doporučená vrstva lepidla je 3 mm) a pomocí vytlačovací pistole naneste lepidlo v bodech nebo proužcích na jednu z lepených ploch. Poté obě lepené plochy spojte mírným tlakem. Se spojem můžete lehce manipulovat do 15 minut od nanesení lepidla. V případě lepení těžkých folií je nutná fixace po dobu cca 24 hodin (dle teploty okolí). Konečné vytvrzení probíhá v závislost na teplotě rychlostí 3 mm / 24 hod při +20°C.

Vlastnosti lepidla na parozábrany

Složení:vinylkopolymer
Systém reakce: vulkanizace
Vzhled:lepivá plastická pasta
Měrná hmotnost:1,17 g/ml
Doba zpracovatelnosti:25 min
Rychlost vytvrzení:3 mm/ 24 hod./ + 20°C
Lineární smrštění:0%
Obsah:315 ml
Barva:světle zelená

 

Ceník GUTTA 2017 stáhnout
Střešní fólie Guttafol stáhnout
 
Přihlásit Registrovat
 
 
POLOHA: -- zvolte svou oblast --
 

Copyright © 2004 - 2021 eStřechy.cz

Ověřte si ceny pro svou oblast: